Papara kart gelmedi

Yusuf NUR

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Arkadaşlar Papara kartım ben şehir dışında iken evime gelmiş. Abim kart kendisine geldiğini sandığı için reddetmiş. Kurye kişisel numaramı aradı ve ne zaman müsait olursunuz diye sordu. Pazar günü %90 ihtimalle evimde olurum dedim, oldum da. Fakat kart bugüne yani salı gününe kadar henüz gelmedi. Mesajlarımı gönderdim fakat ses soluk yok. Herhangi bir yerde bu kartın beni bekliyor olma ihtimali var mı gidip alsam?

Arkadaşlar Papara kartım ben şehir dışında iken evime gelmiş. Abim kart kendisine geldiğini sandığı için reddetmiş. Kurye kişisel numaramı aradı ve ne zaman müsait olursunuz diye sordu. Pazar günü %90 ihtimalle evimde olurum dedim, oldum da. Fakat kart bugüne yani salı gününe kadar henüz gelmedi. Mesajlarımı gönderdim fakat ses soluk yok. Herhangi bir yerde bu kartın beni bekliyor olma ihtimali var mı gidip alsam?

Aramanız lazım mesaj atarak çözülmez.

Abine hiç mi Papara kart aldım demedin? Papara'yı bende aldım aramızda bir köprü mesafe var ama mahalle mahalle tur atıyor. Yani bir mahalleyi bitirmeden sana direkt gelmiyor otomatik başka güne ayarlıyor.

Aramanız lazım mesaj atarak çözülmez.

Rahatsız etmeyeyim demiştim aslında sormak varken de siz çözülmez deyince aradım. Sonradan bakan arkadaşlar için kuryeyi arıyorsunuz, yerinizi kartınızı falan söylüyorsunuz. Ardından kurye kart yanında ise aynı gün getiriyor, değilse de söylediği gün getiriyor. Eğer aynı gün almak istiyorsanız kuryenin çalıştığı yeri sorup çalıştığı saatlerde o masasındayken gidip kendiniz alabiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı