Papara kart gelmedi

• Konuyu başlatan ncl
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 355

ncl

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI H55M-E23 Mainboard
i3 550 3.20GHz
2x 2GB DDR3 RAM
AMD Radeon 5570 2GB
WD Green 240GB Sata SSD
Windows 10 21H2 Ognitorenks Edition
Meslek
Muzik Produktoru & Grafik Tasarim ve Video Editoru
Oncelikle herkese merhaba, bir hafta once Papara kart sipariş ettim fakat kurye geldigi sirada evde kimse olmadigindan iade edildi. Destek hattini aradim ve beni musteri temsilcisine yonlendirdiler, 3 dakika bekledim hiç cevap gelmedi. Sizce ne yapmam gerek? Tekrardan dagitima cikma sansi var mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oncelikle herkese merhaba, bir hafta once Papara kart sipariş ettim fakat kurye geldigi sirada evde kimse olmadigindan iade edildi. Destek hattini aradim ve beni musteri temsilcisine yonlendirdiler, 3 dakika bekledim hiç cevap gelmedi. Sizce ne yapmam gerek? Tekrardan dagitima cikma sansi var mi?
Hangi şirket?

Size çok hızlı gelmiş hocam. Bana 3 ayda gelmişti. Agt berbat bir firma.

AGT kurye meselesini başka bir konuda uzun süre önce açıklamıştım. Eğer kartınız AGT Kurye'ye düştüyse, Papara'ya mail atın ve telefondan arayın kurye şirketinin değişmesini isteyin, bu konuda ısrarcı olun ve kendilerini darlayın. Diğer türlü kartın bir mucize olmadıkça elinize ulaşması imkansız.

Kart gelmiş, konu sahibi evinde yokmuş, bence başka kurye şirketi. Çünkü AGT kurye, düzeltiyorum çöp tenekesi şirketinin bir kişiye bile kurye teslim ettiğini görmedim.
AGT ile geldi hocam.

Geri
Yukarı