Papara Kart Güvenilir mi?

Fro

Kilopat
Daha önce İninal kart kullanıyordum fakat gerek aylık kesim ücreti gerek yükleme yaparken kesilen paralardan dolayı ByNoGame Param Kart'a geçmiştim. Fakat Troy altyapısı henüz çok gelişmediği için bazen sorunlar çıkarabiliyor. Papara karta geçmeyi düşünüyordum. Biraz araştırdığımda özellikle Facebook sayfasında çok fazla şikayet gördüm. Özellikle paranın hesaba çok geç yatırılması, yatırılmaması azımsanamayacak seviyedeydi. Kartı kullanan kişiler bana biraz bilgi verebilir mi? Bu tür sorunlar gerçekten var mı? Para kaybı gibi bir olay yaşayan oldu mu? Paranın yatırılması her zaman uzun mu sürüyor yoksa bazı zamanlarda mı uzun sürüyor?
Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum, Papara Nedir ve Güvenilir midir? - bu konuya bir bakanı öneririm. Fakat ben baştan söyleyeyim. Benim papara kullanan bir arkadaşım var ve bundan gayet memnun. Ayrıca paranın yatması ilk işlemde 3-4 dakika fakat ikinci işlemde 7-8 dakika sürüyor. O kadar uzun bir süre değil.

Kullanıyorum, ben de memnunum. Çiftlik bank zamanında denilen olay oluyordu yükleme işlemlerinde 1 saat beklettikleri oluyordu. Ama kapanınca şuan gayet güzel hizmet verdiklerini söyleyebilirim. En az 50 adet alışverişim olmuştur hiç sıkıntı yaşamadım.

6-7 ay olmuştur kullanalı. Gayet memnunum özellikle internet alışverişlerimde çok işime yarıyor. Ha birde nakit para taşımak yerine karta atıyorum tüm parayı ve her yerde sorunsuz kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı