Papara kart güvenlik kontrolünde dursa bir sıkıntı olur mu?

ArkDesign

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Papara karta 26 Mart gibi başvurdum başvururken bende eski kimlik olduğu için ve eski kimliğimde fotoğraf olmadığı için bir fotomu çekip kırtasiyede bastırım oraya yapıştırıp kart kontrolünden öyle geçmiştim. Kart geldi sonra karttan para çekemediğimi öğrendim sözleşmeli hesap olmadığı için. Sonra deneme amaçlı gray kart sipariş verdim baktığımda yine sözleşmeli değildi sonra desteğe gray kartı iptal etmelerini söyledim 1 gün sonra hesaba girmeye çalıştığımda güvenlik kontrolünde olduğunu söylüyor. Herhangi bir ceza yer miyim? şu ana kadar herhangi bir mail falan gelmedi.

Ne bilgileri istiyorlar ki? İstedikleri bilgileri vermezsiniz hesabınız kapatılır diye düşünüyorum.

Bilmiyorum bir tedirgin oldum acaba o eski kimliğe fotoğraf yapıştırdım diye falan mı dedim ne bilgileri istediklerini hatırlamıyorum hesabım kapatılırsa istediğim de bu.

Bilmiyorum bir tedirgin oldum acaba o eski kimliğe fotoğraf yapıştırdım diye falan mı dedim ne bilgileri istediklerini hatırlamıyorum hesabım kapatılırsa istediğim de bu.
Kapatılmasını istiyorsanız yazın desteğe. İstedikleri bilgi yüzünüzün fotoğrafı olabilir. Çok önemli bir şey değildir büyük ihtimal.

Kapatılmasını istiyorsanız yazın desteğe. İstedikleri bilgi yüzünüzün fotoğrafı olabilir. Çok önemli bir şey değildir büyük ihtimal.

Yok yüzününün fotosu değildi ikametgâh falan diyordu e-Devlet'den. Kapatılmasını yazdım ancak bilgileri ilettikden sonra işleminize devam edeceğiz dediler sadece ceza falan yemek istemiyorum.

En son 1 Nisan da sizden cevap alamadığımız için talebinizi kapatmak zorunda kaldık diye mail gelmiş ceza yemezsem sorun yok kimliğe fotoğraf yapıştırmayı dolandırıcılık falan sayarmı yani ceza yer miyim bunu merak ediyorum sadece.

Geri
Yukarı