Papara kart ile Hepsiburada ve Trendyol sitelerinden alışveriş yapılmıyor

Papara kartım ile Hepsiburada ve Trendyol gibi yerlerde alışveriş yapamıyorum. Ama Steam'den vs yapabiliyorum.
Papara'da birkaç gündür yaşanan sıkıntılar mevcut. Dün akşam Twitter'da durumu düzeltmiş olduklarını duyurdular ama ufak problemler mevcut hâlâ. Eğer hesabınızdan çekilen onaylanmayan işlemlerin ücretlerini görürseniz ekran fotoğrafıyla beraber destek kanallarına e-posta atabilirsiniz. Çoğu kişide ( kendim dahil ) onaylanmayan işlemlerin ücretleri çekilmiş olarak gözüküyordu ama e-posta attıktan dakikalar sonra geri iade sağladılar bana.

Papara'da birkaç gündür yaşanan sıkıntılar mevcut. Dün akşam Twitter'da durumu düzeltmiş olduklarını duyurdular ama ufak problemler mevcut hâlâ. Eğer hesabınızdan çekilen onaylanmayan işlemlerin ücretlerini görürseniz ekran fotoğrafıyla beraber destek kanallarına e-posta atabilirsiniz. Çoğu kişide ( kendim dahil ) onaylanmayan işlemlerin ücretleri çekilmiş olarak gözüküyordu ama e-posta attıktan dakikalar sonra iade sağladılar bana.

Benden para çekilmemiş benim yapmam gereken sadece beklemek mi?

Benden para çekilmemiş benim yapmam gereken sadece beklemek mi?
Bir para çekilmediyse sorun yoktur diye düşünüyorum. Çünkü onaylanmamış işlemlerden ücret çekimi oluyordu. Sizde onaylanmamış işlem için ücret çekmediyse bir sorun yoktur muhtemelen. Sistemsel sıkıntılar tamamen geçince alışverişinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bir para çekilmediyse sorun yoktur diye düşünüyorum. Çünkü onaylanmamış işlemlerden ücret çekimi oluyordu. Sizde onaylanmamış işlem için ücret çekmediyse bir sorun yoktur muhtemelen. Sistemsel sıkıntılar tamamen geçince alışverişinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Peki teşekkür ederim acaba ne zaman düzelecek belli bir tarih verdiler mi?

Geri
Yukarı