Papara Kart İle Sahibinden'de Alışveriş Yapılabilir mi?

Masamone

Hectopat
Merhabalar, Sahibinden'de bir notebook satın almak istiyorum. 17 yaşındayım, 18 yaşında olmadığım için kendime ait bir banka kartım yok. Papara Kartım var. Bu Papara Kartı ile Sahibinden sitesinde alışveriş yapabilir miyim? Sahibinden'de satıcının verdiği IBAN numarasına parayı gönderip öyle alışveriş yapıldığını duydum. Papara'dan başka bir banka kartına IBAN yoluyla para gönderilebilir mi? Gönderiliyorsa nasıl oluyor anlatabilir misiniz?

Papara sayfasın'dan başkasının IBAN adresine para yolluyamıyorsunuz malasef. ATM'den atılırmı diye bir kurcalayın belki ordan atılıyordur.

Çok teşekkürler yardımlarınız için. Fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum. Biliyorsanız anlatabilir misiniz ATM üzerinden IBAN'a para göndermeyi? İlk defa IBAN'a para göndereceğim de .
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkürler, eğer bir sorun çıkarsa veya sormak istediğim bir şey olursa söylerim. Tekrardan teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı