Papara kart nasıl alınır?

Güvenilir değil mi kimlik bilgilerimin boşa gitmesini istemem. Çoğu kişi kullandığına göre güvenilir diyebiliriz herhalde.

Papara uygulamasını indir ve bir Papara hesabı oluştur. Ardından uygulama üzerinden Black Card'ı adres bilgilerini girerek sipariş et. Bana kart 5 gün içerisinde ulaştı. Kurye olarak Papara'nın kendi kuryesi geliyor. Sanı bazı sorular soruyor ve kartı teslim ediyor.
Bilgisizliğimi mahzur görün ancak ne soruyorlar,söyleyebilir misiniz ?

Kimlik bilgileri gibi mi? Artık ininal kullanmak istemiyorum ne işlem yaparsam para kesiyor ek para atmama gerekiyor o zamanda.
Papara sizden hiç bir şekilde ücret kesmiyor, emin olabilirsiniz. Sadece 500TL üzeri para yatırdığınız zaman kesiyor. Hiç bu miktarda para yatırmadığım için ne kadar kestiğini bilmiyorum.
Bilgisizliğimi mahzur görün ancak ne soruyorlar,söyleyebilir misiniz ?
Estağfirullah hocam, herkesin bilmesi gerek şeyler değil bunlar. en kartı alalı yaklaşık 2 ay oldu ve hangi soruları sorduğunu tam hatırlamıyorum. TC kimlik numaranızı, kimliğinizin seri numarası, aileniz ve mesleğiniz ile ilgili sorular sorduğunu hatırlıyorum.

Bu arada bazı satın alma işlemlerinde paranızın yarısını iade ediyor. Örneğin 20TL'ye Netflix satın aldığınız zaman 10TL'yi size geri iade ediyor. Bu özellik her platformda geçerli değil.

Papara sizden hiç bir şekilde ücret kesmiyor, emin olabilirsiniz. Sadece 500TL üzeri para yatırdığınız zaman kesiyor. Hiç bu miktarda para yatırmadığım için ne kadar kestiğini bilmiyorum.

Estağfirullah hocam, herkesin bilmesi gerek şeyler değil bunlar. en kartı alalı yaklaşık 2 ay oldu ve hangi soruları sorduğunu tam hatırlamıyorum. TC kimlik numaranızı, kimliğinizin seri numarası, aileniz ve mesleğiniz ile ilgili sorular sorduğunu hatırlıyorum.

Bu arada bazı satın alma işlemlerinde paranızın yarısını iade ediyor. Örneğin 20TL'ye Netflix satın aldığınız zaman 10TL'yi size geri iade ediyor. Bu özellik her platformda geçerli değil.

Yaş sınırı var mı ? kartı sipariş ederken hiçbir uyarı çıkmamıştı ? (15 yaşındayım)

Geri
Yukarı