Papara kart ne zaman gelir?

Merhaba arkadaşlar, 4. Papara Black Card siparişim. Hiçbiri daha gelmedi (gelemedi bilemiyorum).
En son 3. sipariş ettiğim 1 ay boyunca gelmeyince müşteri hizmetleri aradım ve "kartım gelmiyor" dedim. Onlarda bana:
"Merak etmeyin. Sizin için acil teslimat için kurye firmasıyla konuştum. En kısa sürede gelecek." dedi.

Yalan olmasın daha 2. gün. Tahminen ne zaman gelir?

Eylül'ün ortasında sipariş ettim. Şu an kasımdayız hatta kasım bitmek üzere ve 4. kartı sipariş ettim gelmiyor. Sizde böyle sorun yaşadınız mı yoksa bir tek ben mi yaşıyorum?

Sana tavsiyem şehrine ulaştığında gidip kendin teslim al uğraşma kargosuyla kuryesiyle.

Bana 3-4 günde gelmişti yaşadığın şehre göre geç veya erken gelebiliyor sürekli iptal edip tekrar sipariş ettiğinden dolayı geç geliyor olabilir beklemen lazım.
Yok ben hemen iptal etmiyordum kurye kartı bıraktım diyordu oysa kart yok biraz bekledim 1-2 gün insanlık hali unutmuştur kartı bırakmayı dedim sonra iptal ettirdim iptal ettirdikten 3 gün sonra kartı kapımın önünde (ilk baktığım yer) buldum artık kuryede bir şey olduğunu düşünüyorum

Ben WhatsApp destek hattından biraz ağır konuşmuştum. Sonuç olarak kartı getirip binanın içine atmışlar. Benden önce birisi görüp alsa uğraş dur.

Nasıl yapacağım onu nereden alacağım.

Benim bildiğim AGT firmasını kullanıyor Papara, Google'a AGT yaz yanına da şehrini yaz çıkar karşına.

Ben Papara aldığımda beni arayıp kendinizmi alacaksınız bizmi gönderelim diye sormuşlardı ben kendim gelip alacağım demiştim.

Kargocu getirmiyor zaten kartı getiren biri var imza falan attırıyor.

Tamam gidip almasına engel değil niye alıntı yapıp böyle bir şey yazdınız anlamadım.

Son düzenleme:
Benim bildiğim agt firmasını kullanıyor Papara, Google'a agt yaz yanına da şehrini yaz çıkar karşına.

Ben Papara aldığımda beni arayıp kendinizmi alacaksınız bizmi gönderelim diye sormuşlardı ben kendim gelip alacağım demiştim.

Tamam gidip almasına engel değil niye alıntı yapıp böyle bir şey yazdınız anlamadım.

Dağıtan kuryeyi bulabilirse alsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı