Papara kart ne zaman ve kime teslim edilir?

3 Günde gelmişti benimkisi.

Hocam AGT Kargo firmasında bekletiliyor alamazsan gidip şehirdeki firmadan alabilirsin.
Hocam defalarca aradım müşteri hizmetlerini. Şubeden alamazsınız sadece teslimat dediler. Zaten teslim edildi işaretlenmiş papara uygulamasında. Bir türlü getirmediler. Ben de Papara müşteri hizmetlerinden yeni kart talep ettim.

Hocam defalarca aradım müşteri hizmetlerini. Şubeden alamazsınız sadece teslimat dediler. Zaten teslim edildi işaretlenmiş Papara uygulamasında. Bir türlü getirmediler. Ben de Papara müşteri hizmetlerinden yeni kart talep ettim.

Hocam ben 2 kere sipariş ettim ikisini de alamadım fakar AGT Kurye şube firmasından gidip imza ve kimlik ile aldım.

Kart 1 ay içinde geliyor ama kurye kartı verirken kimliğinnizi isteyip karttaki bilgilerle uyuşuyor mu diye kontol ediyor bu sebeple, siz evde olmadığınız zaman kimliği evde bırakın, kurye geldiği zaman anneniz, babanız, kardeşiniz kimliği verip kartı alsın.

3 kez sipariş ettim Papara'yı defalarca aradım rahatsız ettim yine de getirmiyorlar çalıştıkları AGT Kurye görüldü atıyor getirmeleri canlarının isteğine bağlı kısaca.

Yani kanka şimdi eğer müsait olduğum veya evde olmadığm zaman getirirlerse kartı nereden alacağım bir de eve geldiğinde veliye mi onaylatmak gerekiyor yoksa kartın sahibimi onaylaması gerekiyor

Çoğu kişiye 1 ayda gitmiş. Ama bana Rize'de olmama rağmen 1 haftada geldi eğer kurye agt ise dedikleri gibi uzun sürede geliyor benim kuryem Kuryenet idi sanırsam.
Teslim ise evde siz varsanız size yoksanız velinize veriyorlar.

Hocam kuryeye nereden bakıyoruz

Yani kanka şimdi eğer müsait olduğum veya evde olmadığm zaman getirirlerse kartı nereden alacağım bir de eve geldiğinde veliye mi onaylatmak gerekiyor yoksa kartın sahibimi onaylaması gerekiyor.

Hocam kuryeye nereden bakıyoruz.

Kartın sahibi alabilir kimlik yeterli velinde kimlik ile alabilir alamazsan şube firmasına git.

Geri
Yukarı