HepsiJet kargo ne zaman teslim edilir?

Royce0

Picopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar. Ben pazartesi günü bir sipariş vermiştim Hepsiburada'dan, dün kargoya verilmiş ve teslim tarihi yarın yazıyor ama daha transfer sürecine bile girmemiş. Bir aksama olur mu kargoda?
Hepsiburada'da yarın teslim yazıyor.

Selamünaleyküm arkadaşlar. Ben pazartesi günü bir sipariş vermiştim Hepsiburada'dan, dün kargoya verilmiş ve teslim tarihi yarın yazıyor ama daha transfer sürecine bile girmemiş. Bir aksama olur mu kargoda?
Buna bence kimse kesin bir sonuç diyemez inşallah yarın gelir diyelim tahminime göre yarın gelir eğerki öyle dediyse kesin sonuç verilmez bence belli olmaz.

Eğer yarın teslim ile aldıysan mutlaka gelir, Hepsiburada'dan yarın teslimle aldığım bu zamana kadar her şey ertesi gün teslim edildi.

Cevap vermediğim için kusura bakmayın yazımdan ban yemişimde umarım sizin dediğiniz olur.

Eğer yarın teslim ile aldıysan mutlaka gelir, Hepsiburada'dan yarın teslimle aldığım bu zamana kadar her şey ertesi gün teslim edildi.

Yarın teslim diye bir şey yazmıyordu alırken.

Trendyol ve diğer kargolarda hep tahminiden bir gün önce gelirdi bana.

Verdiğin sipariş ile aynı şehirdesin büyük ihtimalle ondan olur bende de olmuştu bir kez.

Yeni konular

Geri
Yukarı