Papara kart nereden alınır?

Zencikral

Picopat
Hayırlı akşamlar, ben Papara kart almak istiyorum şok market ya da herhangi bir marketten Papara kart alabilir miyim? Arkadaşım herhalde şokdan almıştı bir de Black Card diye bir şey varmış onu almak gerekli mi gereksiz mi?

Yanlış bilgi: Lite kart basımı ve satışı durduruldu.
Hayırlı akşamlar, ben Papara kart almak istiyorum şok market ya da herhangi bir marketten Papara kart alabilir miyim? Arkadaşım herhalde şokdan almıştı bir de Black Card diye bir şey varmış onu almak gerekli mi gereksiz mi?

Uygulamadan alacaksınız hocam. Lite'lar Şok'ta vs. var. Para yatırabiliyorsunuz ama çekemiyorsunuz Lite'da.

Son düzenleyen: Moderatör:

Evet alabilirsin istersen Papara uygulaması üzerinden kendi dizayn ettiğiniz kartı bile kargo ile alabilirisin.

Papara kart uygulaması indirdikden sonra sipariş ediyorsun evine geliyor şak filan var mı bilmiyorum ben uygulamadna sipariş vermiştim.

Geri
Yukarı