Papara Kart para yatırma ve çekme

Cem Sonışıl

Hectopat
Papara hakkında merak ettiğim 1-2 bir şey var. İlk olarak ben satın aldığım kartın numarası ile kartı aktif ettim. Papara uygulamasında bir de papara numarası diye bir şey var. Ben kendi papara numarama para yatırsam, bu para benim aktif ettiğim karta mı yatırılacak? İkincisi ise para yatırırken ve para çekerken komisyon ücreti nedir? Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uygulama üzerinde para yükleme sekmesi içinde ATM'den para yükleyebileceğiniz bankalar ve iban numaraları var. Orada bulunan bankaların ATM'lerinde işlem ücreti kesmiyor. Ben genelde akbank kullanıyorum şu zamana kadar herhangi bir ücret kesmedi. Papara numarası şuanda pek işe yaramıyor dersem yeri. Çünkü ATM'den para yüklerken zaten girişte sizden TC Kimlik Numarası istiyor. Papara da kimlik numarası üzerinden hesaba parayı aktarıyor. Açıklama kısmına papara numaranızı yazın diyorlar ancak yazmasanız da olur. Kendi kimlik numaranız ile yükleyin yeter.

Papara hakkında merak ettiğim 1-2 bir şey var. İlk olarak ben satın aldığım kartın numarası ile kartı aktif ettim. Papara uygulamasında bir de papara numarası diye bir şey var. Ben kendi papara numarama para yatırsam, bu para benim aktif ettiğim karta mı yatırılacak? İkincisi ise para yatırırken ve para çekerken komisyon ücreti nedir? Teşekkürler şimdiden.
Şu an komisyon yok ve hesabına yatar. Hangi kartı kullanırsan kullan o hesapta para durur ve harcayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı