Papara kart talep edilemiyor

Ucrold

Centipat
15 yaşındayım kimliğimde fotoğraf olmadığı için Papara Card talep edemiyorum. Bu sebeple Trendyol'dan sipariş etmeye karar verdim fakat legal mi bilmiyorum ayrıca sipariş ettiğim kartı uygulamada tanımlayabilir miyim onu da bilmiyorum. Konu hakkında bilgi sahibi olanlar yardım ederlerse çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• S30622-122205.png
    S30622-122205.png
    127,2 KB · Görüntüleme: 37
Siparis ettiginiz kartlar lite card. Elinize gelince uygulamadaki kart aktivasyonu menusunden aktiflestire bilirsiniz.
15 yaşındayım kimliğimde fotoğraf olmadığı için Papara Card talep edemiyorum. Bu sebeple Trendyol'dan sipariş etmeye karar verdim fakat legal mi bilmiyorum ayrıca sipariş ettiğim kartı uygulamada tanımlayabilir miyim onu da bilmiyorum. Konu hakkında bilgi sahibi olanlar yardım ederlerse çok sevinirim.

Black Card'dan bir farkı yok. Ben rengi için life kart almıştım. Sizi günlük kullanımda etkileyecek bir fark da yok zaten. Legal isterseniz, Carefour, Migros vb yerler var ise size yakın oralarda da 5 TL (en son 5 idi değişmemiştir diye düşünüyorum.) alabilirsiniz, bu sayede beklemeden alabilirsiniz kartı. Kartı aktive etmek içinse, size verilecek olan kartın kutusunda ise zaten tarif ediyor ne yapmanız gerektiği.

Sipariş ettiginiz kartlar Lite Card. Elinize gelince uygulamadaki kart aktivasyonu menusunden aktiflestirebilirsiniz.

Lite kartın normal karttan farkı nedir ne aktifleştirme yaparken kimlik testine sokuyor mu?

Black Card'dan bir farkı yok. Ben rengi için life kart almıştım. Sizi günlük kullanımda etkileyecek bir fark da yok zaten. Legal isterseniz, Carefour, Migros vb yerler var ise size yakın oralarda da 5 TL (en son 5 idi değişmemiştir diye düşünüyorum.) alabilirsiniz, bu sayede beklemeden alabilirsiniz kartı. Kartı aktive etmek içinse, size verilecek olan kartın kutusunda ise zaten tarif ediyor ne yapmanız gerektiği.
Dediğim gibi kimliğimde fotoğraf yok yani kartı aktifleştirirken bi sıkıntı çıkar mı?

Hocam siz nerede sorun yaşıyorsunuz kimlik tanıtmada mı?

Lite kartla yuklediginiz parayi cekemezsiniz, para gonderemezsiniz ve cashback ozelligini kullanamazsiniz.
Kimlik testine sokmuyor.
Nasıl yüklediğiniz parayı çekemiyorsunuz? Çekebiliyorsunuz. Para da gönderebiliyorsun, cashback de var. Hatta elimde kanıtı da var isterseniz atayım. Komple baştan yanlış bir bilgi.

Geri
Yukarı