Papara kart tanımlanınca sözleşmeli hesaba geçmedi

egestrqfe

Decapat
Daha fazla  
Evet, başlıkta da yazdığı gibi hesabım onaylı. Papara kartı dün aldım ve hesaba tanımladım ancak hesabım sözleşmeli hesaba geçmedi. Ne yapabilirim? Papara desteği mi aramalıyım?

Aynı olay benim de başıma geldi para transferi vs. yapamıyorum sıkıntı bi durum müşteri hizmetlerini aradığımda ise yaşımdan kaynaklı olduğunu söylediler ama yaşıt arkadaşlarımda böyle bi durum yok.

Dostum eğer çözersen beni de bilgilendirebilir misin buradan

Az önce aradım ve bana da hologram yöntemiyle onaylı hesaba geçtiğimi o yüzdende 18 yaşı geçtikten sonra sözleşmeli hesaba geçebileceğimi söyledi :)

Cok garip gerçekten Tosla'dan Papara'ya para transferleri vs. için geçmiştim böyle olması şaşırttı

Bugün bildiyorum sabah uyandığımda garip bir şekilde hesabımın sözleşmeli olarak düzeltildiğini gördüm artık aradığımdan mı yoksa farklı bir şeyden mi bilmiyorum :)

Son düzenleme:
Az önce aradım ve bana da hologram yöntemiyle onaylı hesaba geçtiğimi o yüzdende 18 yaşı geçtikten sonra sözleşmeli hesaba geçebileceğimi söyledi :)

Cok garip gerçekten Tosla'dan Papara'ya para transferleri vs. için geçmiştim böyle olması şaşırttı

Bugün bildiyorum sabah uyandığımda garip bir şekilde hesabımın sözleşmeli olarak düzeltildiğini gördüm artık aradığımdan mı yoksa farklı bir şeyden mi bilmiyorum :)
Ben de kartı yeni aktifleştirdim, ama sözleşmeliye geçmedi, 2-3 gün bekleyeceğim olmazsa sizin gibi yaparım.
Ayrıca ben Hologram değil NFC ile doğrularım kimliğimi...

Yeni konular

Geri
Yukarı