Papara kart teslim alınırken kimlik numarası vermek güvenli mi?

Dyrothbrk

Centipat
Yer
Türkiye
Arkadaşlar Papara kart sipariş etmiştim ama 1 gün sonra iptal etmiştim çoktan kuryeye verilmiş şimdi evime geldi kimlik numaramı seri numaramı yazdı kartı verdi gitti kartım sistemde silindi ve hesabım pasif. Papara'nın veya AGT Kurye'nin kimlik numarasını ve seri no'yu istemesi normal mı, güvenilir mi?

Kartı fiziki olarak kart sahibine teslim edeceği için resimli bir kimlik belgesi görerek işlem yapması ve bunu kayıt altına alması normal. Sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum, kimlik numaralarımız hayatın bir çok alanında kayıt altında.

Arkadaşlar Papara kart sipariş etmiştim ama 1 gün sonra iptal etmiştim çoktan kuryeye verilmiş şimdi evime geldi kimlik numaramı seri numaramı yazdı kartı verdi gitti kartım sistemde silindi ve hesabım pasif. Papara'nın veya AGT Kurye'nin kimlik numarasını ve seri no'yu istemesi normal mı, güvenilir mi?
FBI Open the door. Hiçbir şey olmaz. Bana kalırsa iptal edilmemeli. Bir kenarda kart durmalı.

Kimlik numarası vermeden teslim edilemiyor ki hiç bir kart veya banka vs teslimatlarda. Ayrıca bu tip kartları iptal etmeyin özellikle şuan ücretsiz ileride ne olacağını bilmiyorsun dursun kenarda ne zararı var?

Kimlik numarası vermeden teslim edilemiyor ki hiçbir kart veya banka vs teslimatlarda. Ayrıca bu tip kartları iptal etmeyin özellikle şu an ücretsiz ileride ne olacağını bilmiyorsun dursun kenarda ne zararı var?

Seri numarasıda istedi güvenilir yani sıkıntı çıkmaz.
FBI open the door. Hiçbir şey olmaz. Bana kalırsa iptal edilmemeli. Bir kenarda kart durmalı.

Dostum 3 tane Bankkart 2 tane kredi kartı 2 tane önödemeli kartım var gerek duymadıgım için iptal ettim yine de gelmiş.

Geri
Yukarı