Papara karta 2 tane Lite kart eklenebiliyor mu?

ardakdrequan

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i7-10510U
Nvidia GeForce MX250
Meslek
lise 3. sınıf öğrencisi
Merhaba benim 2 tane Papara Lite kartlarım var. Teal ve almond. Sadece teal ekli hesapta ikinci Lite kartı eklemek istiyorum. Ama hata veriyior. Acaba ekleniyor mu? Bu arada hesabım veli onaylı değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba benim 2 tane Papara Lite kartlarım var. Teal ve almond. Sadece teal ekli hesapta ikinci Lite kartı eklemek istiyorum. Ama hata veriyior. Acaba ekleniyor mu? Bu arada hesabım veli onaylı değil.
Benim hesabımda 2 lite 1 black kart tanımlı da veli onayı ne oluyor? Bende öyle bir şey hiç istemedi.

Papara kullanmaya başlayalı 1 haftadan kısa bir süre oluyor, 18 yaşında olmadığım için daha dün babamdan veli onayı almak zorunda kaldım. Sen ne zamandan beri kullanıyorsun ki?
2 yılı geçti. Ben kaydolurken bırak veli iznini kimlik resmi bile çekmedim sadece T.C. doğum tarihi ve seri no yazarak kaydoldum.

2 yılı geçti. Ben kaydolurken bırak veli iznini kimlik resmi bile çekmedim sadece T.C. doğum tarihi ve seri no yazarak kaydoldum.
eskiden katıldığın içindir

Bu hesaba ait aktif bir papara lite kart zaten mevcut diyor

Yeni konular

Geri
Yukarı