Papara kartı ATM'ye sokunca ATM geri veriyor

ardaoner

Decapat
Daha fazla  
Papara kartımı ATM'ye taktığımda birkaç saniye sonra kartı geri veriyor. Birkaç bankanın ATM'sinde denedim, aynısı oldu. Papara müşteri hizmetlerini arayıp sordum, kartta veya çipte bir sorun olabileceğini söyledi ama kart temassız işlemlerde çalışıyor. Şifrenizi değiştirip deneyin dedi, denedim öyle de olmadı. Sebebi nedir?

Akbank ATM'sinde de denediniz mi

Dalgınlığınıza gelip ters sokmayı denemiş olabilir misiniz, bunun sonucunda arızalanmıştır belki kart.

Akbank ATM'sinde de denediniz mi?

Evet Akbank'da işlem yapıyorum genel olarak. Ek olarak VakıfBank'ta denemiştim sanırım yani son 5-6 seferde taktığımda hep kartı geri verdi. Kartsız işlem ile karta para atabiliyorum.

Dalgınlığınıza gelip ters sokmayı denemiş olabilir misiniz, bunun sonucunda arızalanmıştır belki kart.

5-6 kez denedim son 2-3 ayda olmadı hiç.

Evet Akbank'da işlem yapıyorum genel olarak. Ek olarak VakıfBank'ta denemiştim sanırım yani son 5-6 seferde taktığımda hep kartı geri verdi. Kartsız işlem ile karta para atabiliyorum.

5-6 kez denedim son 2-3 ayda olmadı hiç.
Hocam o zaman bilenileceğim durum değil bende Papara kullanıyorum ve hiç yaşamadım böyle bir olayı bu zamana kadar.

Yardımcı olamadığım için kusura bakma

Geri
Yukarı