Papara kartı getiren kurye hangi bilgileri ister?

Kingdragon01

Centipat
Makaleler
1
Merhaba. Papara Black kartımı bugün sipariş verdim. Kartı getiren kurye hangi bilgileri istiyor veya imza atmam gerekiyor mu? Aranızda daha önceden Papara Black kart getiren varsa söyleyebilir mi?

Son düzenleme:
Merhaba. Papara Black kartımı bugün sipariş verdim. Kartı getiren kurye hangi bilgileri istiyor veya imza atmam gerekiyor mu? Aranızda daha önceden Papara Black kart getiren varsa söyleyebilir mi?

T.C. No ve imza istiyor. Çok gıcık birisi ise illaki sizi ve kimliğinizi görmek istiyor ama değilse kartı sıparişteki adreste yaşayan herhangi bir birine T.C. No ve imza karşılığında veriyor.

Direkt kimliğinizi istiyor, bilgileri kendisini kimliğinize bakarak dolduruyor. İşlemleri tamamladıktan sonra imza atıyorsunuz ve kart sizin oluyor.

Hocam sadece kimlik istiyor. O kurye aylarca getirmez o kartı onu da bilin. Ben 1 aydır falan bekliyorum. AGT Kurye'nin bayisi varsa gidip oradan alın. Bizim burada bayinin nerede olduğu da belli değil kaldım öyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı