Papara kartı marketten almayla internetten alma arası fark var mı?

efeyumak

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba uzun süre innial kullanıyordum ve kartı kaybettim kaybetmişken Papara'ya geçeyim dedim fakat Papara dogrulamada kimlik resmi istediği için internetten Papara'yı çıkartamadım bazı marketlerde Papara satılıyor diye biliyorum marketten almayla internetten alma ile ilgili bir fark var mıdır?

Marketten aldığınız kartlar ile ATM üzerinden para çekilmiyor, belirli yatırma limitleri oluyor. Black kartta ise para yatırma limiti artıyor ve ATM den para çekme özelliği geliyor.

Marketlerde satılan kartlar Lite, uygulama üzerinden başvurusu yapılan kartlar ise Black'tir.

Papara Black Card, ismine özel hazırlanan bir ön ödemeli karttır. Sahip olduğun Papara hesabını kullanarak Papara uygulaması ya da papara.com üzerinden Papara Black Card için başvuru yapabilirsin. Papara Black Card’ı kullanmaya başladığında daha yüksek limitlerin ve işlemlerin geçerli olduğu Sözleşmeli hesaba geçmiş olursun. Temassız ödeme yöntemi olan Papara Black Card için herhangi bir aidat ya da masraf ödemezsin. Limitlerini kendin belirler, internet harcamalarına açıp/kapatabilir ve tüm ATM’lerden kolayca para yatırıp/çekebilirsin.

Sırada birbirinden güzel renk seçeneğine sahip Papara Lite Card var. :) Anlaşmalı satış noktalarından kolayca alıp anında kullanmaya başlayabileceğin Papara Lite Card’ın gri, yeşil, pembe ve sarı olmak üzere 4 farklı rengi vardır. Papara Lite Card’ı satış noktalarından alırken 5 TL ücret ödersin ancak endişelenme! Diğer Papara Card’larda olduğu gibi Papara Lite Card da ücretsizdir. Kartını Papara hesabında aktif ettiğinde ödediğin 5 TL anında hesabına iade edilir. Üstelik kullanım sürecin boyunca kart ücreti, aidat, kullanım ücreti adı altında senden hiçbir ücret talep edilmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı