Papara kartı ne?

VISA kart ile de anlaşılmış olabilir. Şu anda piyasada bulunan kartların çoğu Mastercard. Aslında bu alış-verişte çok bir şeyi değiştirmiyor, istisnalar hariç. Papara hala kendi sitesini bile düzenlemediyse ne yapabilirim?
@Coda
Kartın üstünde visa yazıyor diyorum hala mastercard diyosun ısrar etmeyi bırakabilirsin?

VISA kart ile de anlaşılmış olabilir. Şu anda piyasada bulunan kartların çoğu Mastercard. Aslında bu alış-verişte çok bir şeyi değiştirmiyor, istisnalar hariç. Papara hala kendi sitesini bile düzenlemediyse ne yapabilirim?
@Coda
Mastercard konusunda zorlayıp insanlarla inatlaşmayabilirsiniz.

Kartın üstünde visa yazıyor diyorum hala mastercard diyosun ısrar etmeyi bırakabilirsin?
Dostum şaka mısın? :D

Mastercard tarafından üretiliyordu, yeni serisinde VISA ile anlaşmışlar ondan dolayı yazıyor.

Visa kart ile de anlaşılmış olabilir. Şu anda piyasada bulunan kartların çoğu Mastercard. Aslında bu alış-verişte çok bir şeyi değiştirmiyor, istisnalar hariç. Papara hala kendi sitesini bile düzenlemediyse ne yapabilirim?
@Coda

Kimse size bir şey yapın demiyor zaten. Mastercard olduğunu savunuyorsunuz. Bir bildikleri yok konuşuyorlar diyerek laf atıyorsunuz. Bu mesajımı da okuyacaksınız fakat vereceğiniz bir cevabınız olmadığı için görmezden geleceksiniz. Neden böyle amaçsız davranıyorsunuz? Doğru bilgiyi bilmiyorsunuz. Bari söyleyenleri yalanlamayın.

Mastercard konusunda zorlayıp insanlarla inatlaşmayabilirsiniz.
Mastercard tarafından üretildiği gerçeğini değiştirdiğini görmüyorum hocam. Zaten sorunun cevabını çoktan vermiştim de neyse. Uğraşamayacağım gece gece. Haklısınız deyim kapansın konu.
Hatanı kabullenmek çok zor galiba.
Hatamı kabul ettim zaten de sen Mastercard tarafından hiç üretilmedi diyorsun :D

Son düzenleme:
Mastercard tarafından üretildiği gerçeğini değiştirdiğini görmüyorum hocam. Zaten sorunun cevabını çoktan vermiştim de neyse. Uğraşamayacağım gece gece. Haklısınız deyim kapansın konu.

Hatamı kabul ettim zaten de sen Mastercard tarafından hiç üretilmedi diyorsun :D
Ben öyle birşey nerde demişim ilk olarak mastercarddı şuan visa dedim sen hala haklı çıkmaya çalışıyorsun :D?

Yeni konular

Geri
Yukarı