Papara kartıma ATM'den para yatıramıyorum

Zephrion

Centipat
Daha fazla  
Dün Akbank üzerinden Papara kartıma para yatıramadım. "Üzgünüz, işleminizi geçici olarak gerçekleştiremedik." gibi bir hata verdi. Birden fazla ATM'den, birden fazla kartla denedim. Ne ben ne de arkadaşım, kartımıza para yatıramadık. Akbank dışında başka ATM'den denemedim. Kartlarımız işleme ve kullanıma açık. Sebebi ne olabilir?

Papara'nın uygulamasından kartınızın dört haneli şifresini değiştirip tekrar deneyin. Ara sıra böyle sorun oluyor, sebebini bilmiyorum. Eğer sorun ATM'de değilse sorununuz yüksek ihtimalle çözülür.

Dün Akbank üzerinden Papara kartıma para yatıramadım. "üzgünüz, işleminizi geçici olarak gerçekleştiremedik." gibi bir hata verdi. Birden fazla ATM'den, birden fazla kartla denedim. Ne ben ne de arkadaşım, kartımıza para yatıramadık. Akbank dışında başka ATM'den denemedim. Kartlarımız işleme ve kullanıma açık. Sebebi ne olabilir?

Evet Akbank'larda Papara ile ilgili bir sorun var nedense başka banka ATM'si ile sorun çözülecektir.

Dün Akbank üzerinden Papara kartıma para yatıramadım. "üzgünüz, işleminizi geçici olarak gerçekleştiremedik." gibi bir hata verdi. Birden fazla ATM'den, birden fazla kartla denedim. Ne ben ne de arkadaşım, kartımıza para yatıramadık. Akbank dışında başka ATM'den denemedim. Kartlarımız işleme ve kullanıma açık. Sebebi ne olabilir?

Aynısı başıma geldi şifreni değiştir ve tekrar dene.

Akbanklarda benimde başıma geliyor bu durum. Başka banka atmlerinde denerseniz olacaktır ama komisyon var unutmayın

Yeni konular

Geri
Yukarı