Papara karta para yatıramıyorum

• Konuyu başlatan karul
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 371

karul

Decapat
Papara kullanıyorum. Daha önceden para yatırabiliyordum. Akbank. Son 2 haftadır yatırmama izin vermiyor. ATM ile alakalı bir durum mu? Yoksa Papara yeni bir kural vs. mi getirdi? Sözleşmeli hesap değil, onaylı. 3 aydır ortada kart yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Papara kullanıyorum. Daha önceden para yatırabiliyordum. Akbank. Son 2 haftadır yatırmama izin vermiyor. ATM ile alakalı bir durum mu? Yoksa Papara yeni bir kural vs. mi getirdi? Sözleşmeli hesap değil, onaylı. 3 aydır ortada kart yok.

Farklı ATM deneyın olmazsa Papara musterı temsılcısını arayın.

Kart geçersiz diye bir uyarı mesajı veriyorsa kartın üstündeki çipi iyice silip tekrar dene.

Ne gibi sorun veriyor hocam.

Farklı ATM deneyın olmazsa Papara musterı temsılcısını arayın.

Problem ne peki?

Hocam eğer diğer ATM'lerde de aynı sorun varsa şifreyi yanlış girme ihtimaliniz olabilir.

Kart geçersiz diye bir uyarı mesajı veriyorsa kartın üstündeki çipi iyice silip tekrar dene.

Takarken ve şifre girerken sıkıntı yok. Para yatırmaya bastığım zaman şu anda bu işlemi gerçekleştiremiyoruz diyor. Farklı ATM'ler komisyon kestiği için kullanmak istemiyorum.

Takarken ve şifre girerken sıkıntı yok. Para yatırmaya bastığım zaman şu anda bu işlemi gerçekleştiremiyoruz diyor. Farklı ATM'ler komisyon kestiği için kullanmak istemiyorum.

Hocam ATM'den kaynaklanıo olabılır yakında abska Akbank ATM'sı varsa oradan deneyınyoksa oburlerıne kaldınız ve bu sorun sureklı oluyorsa Akbank'ı aramanızı tavsıye ederım.

Geri
Yukarı