Papara kartımdan para çekilmeye çalışıldı

Hayır hocam, normal papara black card kullanıyorum. Direk geldiği şeyler ile kullanıyorum. Herhangi bir sanal kart açmadım. Öyle mi yapmam gerekiyordu ?

Hocam doğrulama olmasına rağmen hiçbiri gelmedi.
kartlarım kısmından ücretsiz sanal kart oluşturabiliyorsun her ay 2 tane yapabiliyorsun, internet alışverişlerinde bu kartları kullan. kullandıktan sonra kartı kullanıma kapat secenegine tıkla ve kartın sen açana dek kapalı kalsın. istediğin zaman aç ve kullan.

Hayır hocam, normal papara black card kullanıyorum. Direk geldiği şeyler ile kullanıyorum. Herhangi bir sanal kart açmadım. Öyle mi yapmam gerekiyordu ?
Sanal kartin amaci e alisverisleri yapmak icin? Normal black karti internet alisverisinde kullanmassin bee. Black kartin limitini 1tl yap. Ve Kullanima kapat. Ve papara destege yaz söyle söyle oldu diye.

Hayır hocam, normal Papara Black Card kullanıyorum. Direk geldiği şeyler ile kullanıyorum. Herhangi bir sanal kart açmadım. Öyle mi yapmam gerekiyordu?

Hocam doğrulama olmasına rağmen hiçbiri gelmedi.

Hocam adam kart biligilerinizi çalsa Google ile alakası olmaz, Google üzerinden alışveriş yapılıyor diye gözüküyorsa kartınızın bağlı olduğu Google hesabına giriş yapmış veya Twitch hesabına giriş yapmıştır. Bu 2 hesabın şifresini değiştirin bence.

Eğer herhangi bir aboneliğin yoksa örneğin; uygulama, oyun veyahut bir site değilse büyük sıkıntı.

2 sene önce bende Papara kart almıştım uzunca bir süre kullandım sorun olmadı ama yanlış değilse PUBG için uygun UC satan bir siteden alışveriş yapmıştım aradan bir süre geçtikten sonra Gmail kutuma sürekli yetersiz bakiye hatası düşmeye başladı ara arada 3-4 ₺ çekmeye başlayınca kıllandım.

Ondan sonra biraz araştırdım "Google proxima" galiba tam hatırlamıyorum ama bir tür kart dolandırıcılığıymış internette bayağı mağdur varmış eğer sende de böyle bir şey varsa kartı iptal ettir.

Eğer herhangi bir aboneliğin yoksa örneğin; uygulama, oyun veyahut bir site değilse büyük sıkıntı.

2 sene önce bende Papara kart almıştım uzunca bir süre kullandım sorun olmadı ama yanlış değilse PUBG için uygun UC satan bir siteden alışveriş yapmıştım aradan bir süre geçtikten sonra Gmail kutuma sürekli yetersiz bakiye hatası düşmeye başladı ara arada 3-4 ₺ çekmeye başlayınca kıllandım.

Ondan sonra biraz araştırdım "Google proxima" galiba tam hatırlamıyorum ama bir tür kart dolandırıcılığıymış internette bayağı mağdur varmış eğer sende de böyle bir şey varsa kartı iptal ettir.
bu google proxima dediğiniz şey nedir acaba? gizli bir çerez gibi kart bilgilerimizi girdiğimizde çeken virüs gibi birşey mi

Hocam son bir sorum var. Anladığıma göre birisi gmail hesabıma giriş yapıp Twitch aboneliğimden 100 tane almaya çalışmış. Benim anlamadığım taraf şu. Herhangi bir bildirim gelmedi hesabıma. Bu kişi nasıl girdi hesabıma ? Hala hesabımda olabilir mi ?

Hocam son bir sorum var. Anladığıma göre birisi Gmail hesabıma giriş yapıp Twitch aboneliğimden 100 tane almaya çalışmış. Benim anlamadığım taraf şu. Herhangi bir bildirim gelmedi hesabıma. Bu kişi nasıl girdi hesabıma? Hala hesabımda olabilir mi?

Gmail hesabının şifresini güncelle. Muhtemel kart bilgilerini çalmışlar ve bununla internetten alışveriş yapmaya çalışıyorlar. Kartı iptal et daha sonra yenisini çıkartırsın ama yanlış değilse Papara 2. kez ücretsiz kart vermiyor hesabında minimum 20₺ olması lazım.

Tek yapman gereken hangi karttan harcama yapılmaya çalışıldıysa o kartı iptal etmen ayrıca internetten alışveriş yapmadığın veya aktif bir aboneliğin olmadığı sürece kartını internet harcamasına kapalı tutmanı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı