Papara karttan para çekilmeye çalışıldı

• Konuyu başlatan Vero
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 160

Vero

Hectopat
Daha fazla  
Böyle bir e-posta gelmiş. Sanırım birileri kartımın bilgilerini öğrenmiş. Bu konu hakkında ne yapabilirim?

resim_2024-01-25_045543618.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni kart sipariş et ama sana tavsiyem Trendyol'dan falan sipariş et yoksa Papara 2.kere kart gönderirken hiç özenmiyor benim 5 ay oldu gelmedi üstüne para da alıyor.

Aklıma ilk gelen Papara nın veri sızıntısı ama mesela az önce bir şeyi kontrol ettim yani her farklı bir platforma ödeme yaparken veya abone olurken Papara hesabımda açtığım fiziksel ve sanal kartlarıma baktım 2022 tarihten başlıyor. Yani konudaki gibi durumla karşılaşmadım. Yani dediğim gibi Papara dan şüphelenmiştim ama pek öyle değil gibi yani bence kendine düşen kontrollerini şifrelerini vs her şeyi gözden geçirip değiştirin iptal edin. geçmiş olsun.

Bu arada bu görseldeki muhabbet uzun süredir var.

Böyle bir e-posta gelmiş. Sanırım birileri kartımın bilgilerini öğrenmiş. Bu konu hakkında ne yapabilirim?

Eki Görüntüle 2095947

Hocam bende de Microsoft üzerinden 1.400₺ harcama yapılmayı çalışıldı kartı iptal ettim PC'ye format attım şifreleri değiştirdim yeni kart sipariş verdim 1 kaç hafta önce gene karttan Microsoft harcaması yapılmaya çalışıldı Microsoft hesabımı kapattım. Bu durumu 2 kez yaşadım.

Geri
Yukarı