Papara kartımı otomatik Discord üyelik yenilemesinden nasıl kaldırırım?

Wqxte

Hectopat
Daha fazla  
Sorunum şu, zamanında Discord 3 ay bedava Nitro verdiğinde kendime almıştım. Sonrasında kendi hesabımdan otomatik aboneliği iptal ettim. Fakat Nitro'yu kullanabilmek için kartınızda yeterli bir miktar olması gerekiyordu(parayı çekip geri yüklüyordu) arkadaşımın kartında da para olmadığı için kendi kartımdan yapmıştım ve Discord kartı otomatik olarak kaydetmiş. Aboneliği iptal etmeyi de unutmuşum. Her gün saat 00.00'da bakiye yetersiz olduğu için 28TL Discord harcaması gerçekleştirilemedi yazıyor. Şu anlık sıkıntı yok ama sırf bu yüzden karta para yükleyemiyorum. Arkadaşımla da pek samimi değilim artık o yüzden iptal etmesini istesem bile etmeyecektir tahminimce. Uygulama üzerinden vs. Discord'a olan otomatik aboneliğini kapatabilir miyim?

Papara uygulamasını açın. Sağ alttan Papara Card sekmesine gelip kartınıza tıklayın. Biraz aşağı kaydırınca Abonelikler sekmesini görürsünüz. Discord eğer orada duruyorsa tıklayın ve işleme açık kısmını kapatın.

Papara uygulamasını açın. Sağ alttan Papara Card sekmesine gelip kartınıza tıklayın. Biraz aşağı kaydırınca Abonelikler sekmesini görürsünüz. Discord eğer orada duruyorsa tıklayın ve işleme açık kısmını kapatın.
Bu arkadaşın dediği olmazsa diğer yol kartı iptal ettirmek.

Papara uygulamasını açın. Sağ alttan Papara Card sekmesine gelip kartınıza tıklayın. Biraz aşağı kaydırınca abonelikler sekmesini görürsünüz. Discord eğer orada duruyorsa tıklayın ve işleme açık kısmını kapatın.

Maalesef yok sadece Spotify var. Kart şifresini falan değiştirsem bilgiler değiştiği için otomatik abonelik de kapanır mı sence?

Kartta para yoksa 1 kere çekmeyi dener. Parayı çekemezse otomatik olarak aboneliği iptal eder Discord. Bence bir şey yapmanıza gerek yok.

Sanal kart zaten hesaba bağlı.

Sanal karta ayrıca para yüklemek gerekmiyor mu?
Kartta para yoksa 1 kere çekmeyi dener. Parayı çekemezse otomatik olarak aboneliği iptal eder Discord. Bence bir şey yapmanıza gerek yok.

1 haftadır her gün saat 00.00 da para çekmeye çalışıyor. Bakiye yetersiz olduğu için satın alım gerçekleşmiyor ve bana bildirim geliyor.

Geri
Yukarı