Çözüldü Papara kartına dolar yükleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
106.61 TL yüklemeniz gerekli. Başka bir şey yok.
Hayır. Kullandığı banka 15 doları kaç TL'ye satıyorsa o kadar TL yüklemesi gerekiyor. Her banka doları aynı fiyattan satmıyor. Ben dolar ile alışveriş yaparken mutlaka 1-2 TL civarı fazladan para alınıyor. Yani ne olur ne olmaz arkadaş 110 TL yüklesin.
Özetle; Google'da 15 dolar kaç TL yazarak çıkan TL fiyatı yüklemek olmaz.

Hayır. Kullandığı banka 15 doları kaç TL'ye satıyorsa o kadar TL yüklemesi gerekiyor. Her banka doları aynı fiyattan satmıyor. Ben dolar ile alışveriş yaparken mutlaka 1-2 TL civarı fazladan para alınıyor. Yani ne olur ne olmaz arkadaş 110 TL yüklesin.
Özeetle; Google'da 15 dolar kaç TL yazarak o fiyatı yüklemek olmaz.
Zaten direkt olarak 106 şeklinde yükleyemez hocam 110 şeklinde yükler büyük ihtimal. Sıkıntı olmaz.

Orası için bir şey diyemem ben sanal kartıma para attığımda kabul etmemişti neyse ki hesabımda daha fazla para vardı da bi 5 TL fazladan aktardım alışverişten sonra artan parayı geri aldım hesabıma.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı