Papara "kartınızdan onay alamadık" hatası

Herixa

Hectopat
Merhaba, 10 dolara Minecraft Optifine cape alacaktım ancak bu hatayı alıyorum. Kartımda sorun yok (başka yerden alışveriş yaptım çünkü az önce), başka tarayıcı, sanal kartla vs.'de denedim fakat yine bu hatayı alıyorum. Bunun sebebi nedir? Bana desteği arayın demeyin, başka çözüm yöntemleri biliyorsanız söyleyin benim için daha kafi. Yoksa bende aramayı biliyorum arkadaşlar 👍

Merhaba, 10 dolara Minecraft OptiFine cape alacaktım ancak bu hatayı alıyorum. Kartımda sorun yok (başka yerden alışveriş yaptım çünkü az önce), başka tarayıcı, sanal kartla vs.'de denedim fakat yine bu hatayı alıyorum. Bunun sebebi nedir? Bana desteği arayın demeyin, başka çözüm yöntemleri biliyorsanız söyleyin benim için daha kafi. Yoksa bende aramayı biliyorum arkadaşlar 👍

Yurt dışı ödemeye falan mı giriyor acaba? (Minecraft'ın sitesi)

Bende de başka sorun var. Papara sorunlu tam ihtiyacım olunca. Hatta bazılarına 50 TL 100 TL özür parası gönderiyorlar.

Nasıl alıyoruz :D

Hocam destekle iletişimde geçince sorun onaylanırsa parayı gönderiyolar. Ama sadece para için yapıldığını anlarlarsa göndermezler.

Yurt dışı ödemeyi nasıl açacağız?

Hocam destekle iletişimde geçince sorun onaylanırsa parayı gönderıyorlar. Ama sadece para için yapıldığını anlarlarsa göndermezler.

Yurt dışı ödemeyi nasıl açacağız?

Sanırım destek ile iletişime geçiyorduk, buna benzer bir sorun yaşamıştım ve destekle konuştuğumda 3D ödeme ayarlarımı değiştirdiklerini söylemişlerdi. Netflix'te yaşamıştım bunu.

Geri
Yukarı