Çözüldü Papara kimlik fotoğrafı istiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alexdesouza10

Decapat
Yer
Maraş
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Marketten Papara kartı aldım 14 yaşına girdim kimliğime daha fotoğraf ekletirmedim. Ne yapmalıyım? Destek hattını utandığım için arayamıyorum velilerim de bir şey demiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Marketten Papara kartı aldım 14 yaşına girdim kimliğime daha fotoğraf ekletirmedim. Ne yapmalıyım? Destek hattını utandığım için arayamıyorum velilerim de bir şey demiyor.

Mecbur çekmek zorundasınız başka bir yolu yok. Fotoğraf zorunlu.

Çözüm
Destek hattını aramanız için utanmanıza gerek yok ki? Arayın; adamlar size destek sağlamaya çalışacak. Telefonu kapattıktan sonra arkandan dedikodunu yapmayacaklar ki.

Destek hattını aramanız için utanmanıza gerek yok ki? Arayın; adamlar size destek sağlamaya çalışacak. Telefonu kapattıktan sonra arkandan dedikodunu yapmayacaklar ki.

Mecbur cektireceğim o zman.

Yok vallahi anksiyetem var şimdi aradılar.

Mecbur cektireceğim o zman.

Yok vallahi anksiyetem var şimdi aradılar.

Boş ver.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı