Papara kuryeye verilen kartın adresi nasıl değiştirilir?

Necmi22

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba birkaç gun once Papara Batman Card verdim bugün kuryeye verilmis fakat biz nasipse persembe veya cuma gunu tasınmayı dusunuyoruz adresi degistirmek icin gelen Gmail'e girdim takip numarasını buldum fakat Gmail'de bir link vardı kargoyu takip etmek icin tıklayın die orada bu numarayı girecek bir yer gormedim ve internete PTT Kargo takip yazdım numarayı yazınca hatalı dedi dogru yazdıgımdan eminim bu durumda adresi nasıl degisebilirim?
Not: Simdi takip sayfasına girebildim kargo sürecini boyle gösteriyor şu an buradan nasıl degistirebilme imkanım var mı acaba?

1688408178394.png

Son düzenleme:
Merhaba birkaç gun once Papara Batman Card verdim bugün kuryeye verilmis fakat biz nasipse persembe veya cuma gunu tasınmayı dusunuyoruz adresi degistirmek icin gelen Gmail'e girdim takip numarasını buldum fakat Gmail'de bir link vardı kargoyu takip etmek icin tıklayın die orada bu numarayı girecek bir yer gormedim ve internete PTT Kargo takip yazdım numarayı yazınca hatalı dedi dogru yazdıgımdan eminim bu durumda adresi nasıl degisebilirim?
Not: Simdi takip sayfasına girebildim kargo sürecini boyle gösteriyor şu an buradan nasıl degistirebilme imkanım var mı acaba?

Eki Görüntüle 1846415

Onu şimdilik Papara ile alakasi yok PTT'yi arayıp degistirin.

Hocam, büyük ihtimal değişmiyor diye biliyorum. Papara'nın müşteri desteğini arayabilirsin geç kalmadan.

0850 340 0 340 - [email protected]

Hocam tasınmamız persembe veya cumayı bulur sizce simdi arasam cokmu erken olur kartın dedigi tarihden once gelme ihtimali var mıdır acaba?

Onu şimdilik Papara ile alakasi yok PTT'yi arayıp degistirin.

Sizce şimdi mi aramalıyım yoksa tasındıktan sonra mı?

Geri
Yukarı