Çözüldü Papara Lite Card ekleme sınırı var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

d1xl1te

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Selam uzun süredir Black kart ve sanal kartlarımla Papara kullanıyorum bugün 1-2 tane de Lite Card almaya karar verdim fakat elden alışveriş yapabileceğim hiçbir nokta bulamadım. 5 liralık kart için 15 lira kargo ücreti vermek de istemiyorum açıkçası. CarrefourSA'da 150 ₺ üstüne kargo ücretsiz. Zaten Papara kartı kaydedince ücreti geri ödüyor fakat tek sorun bu kadar kartı hesabıma ekleyebilecek miyim? Sınırı var mıdır?

Çözüm
Papara hesabınıza aynı anda en fazla 1 tane Papara Lite Card ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz kartı iptal edip yeni Lite Card ekleyebilirsiniz ama yılda en fazla 2 kart ücreti iade alabilirsiniz.
Papara hesabınıza aynı anda en fazla 1 tane Papara Lite Card ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz kartı iptal edip yeni Lite Card ekleyebilirsiniz ama yılda en fazla 2 kart ücreti iade alabilirsiniz.

Çözüm
Dediklerinize tabii ki güveniyorum fakat bunu nereden öğrendiğinizi sorabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı