Papara Lite kartım Teal Card olarak değişmiş

RadaSchumi

Hectopat
Bende Papara Lite Card vardı ancak bu sabah papara uygulamasından baktığımda Teal Card olarak değişmiş. Kart siparişi vermemiştim ayrıca hala Lite özelliklerini kullanıyorum mesela para göndermiyorum. Bu neden olmuş olabilir?

Hata olmuş olabilir müşteri hizmetlerini arayın bakalım ne diyecekler.

Bende Papara Lite Card vardı ancak bu sabah papara uygulamasından baktığımda Teal Card olarak değişmiş. Kart siparişi vermemiştim ayrıca hala Lite özelliklerini kullanıyorum mesela para göndermiyorum. Bu neden olmuş olabilir?
Papara kart isimlerini ingilizce bir şekilde ayarladı. Mesela ben gri lite kart var. Şuanda ismi Gray Cart olarak geçiyor. Değişen bir şey yok yani.

Mail atsam olur mu hocam?

Daha geç dönüyorlar yarın pazartesi mesai saatlerinde ararsanız daha çabuk yardımcı olurlar.

Papara kart isimlerini İngilizce bir şekilde ayarladı. Mesela ben gri Lite kart var. Şu anda ismi gray cart olarak geçiyor. Değişen bir şey yok yani.

Arkadaş doğru söylüyor kontrol ettim de renklere göre isim vermişler İngilizce hem de. Bir problem gözükmüyor gibi hocam. İyi sosyaller.

Papara kart isimlerini ingilizce bir şekilde ayarladı. Mesela ben gri lite kart var. Şuanda ismi Gray Cart olarak geçiyor. Değişen bir şey yok yani.
Kart simgesinde Black Card gözüküyor hocam sadece isim değişmemiş.
Daha geç dönüyorlar yarın pazartesi mesai saatlerinde ararsanız daha çabuk yardımcı olurlar.
Tamamdır hocam sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı