Papara teal Card ile para gönderilmiyor

• Konuyu başlatan Squu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 367
Ben 16 yaşındayım eski sistemde veli onaysız açmıştım, şimdi Sözleşmeli hesabım var Black kartım da var ismim yazılı. Umarım düzenleme getirmezler.

Hesap türü sözleşmeli olmadığı sürece asla kendi banka hesabı hariç bir banka hesabına para gönderemez.

ATM üzerinden para da çekemez

Velisi NFC ile sözleşmeli hesaba geçse bile hesap sözleşmeli türüne geçmeyecektir.

Kısaca karta değil hesap türüne bağlı bir şey.

3. dediğiniz doğru değil hocam. Veli sözleşmeli ise, çocukta kendi hesabını NFC ile doğruladıysa sözleşmeli hesaba geçiş yapabilir. Velinin, kendi hesabını ne ile doğruladığının bir önemi yok. Önemli olan çocuğun yani 18 yaş altındaki kullanıcının kendini NFC ile doğrulamış olması.

3. dediğiniz doğru değil hocam. Veli sözleşmeli ise, çocukta kendi hesabını NFC ile doğruladıysa sözleşmeli hesaba geçiş yapabilir. Velinin, kendi hesabını ne ile doğruladığının bir önemi yok. Önemli olan çocuğun yani 18 yaş altındaki kullanıcının kendini NFC ile doğrulamış olması.

Hocam velimin hesabı sözleşmeli hesap türünde.

Benim hesabım NFC ile doğrulanmasına rağmen sözleşmeli olmadı.

Sözleşmeli hesap için Black Card istemem gerekiyormuş.

Black Card’ı teslim alıp aktif ettiğimde bile sözleşmeli hesaba geçemedim.

18 yaşın altındayım.

Hocam velimin hesabı sözleşmeli hesap türünde.

Benim hesabım NFC ile doğrulanmasına rağmen sözleşmeli olmadı.

Sözleşmeli hesap için Black Card istemem gerekiyormuş.

Black Card'ı teslim alıp aktif ettiğimde bile sözleşmeli hesaba geçemedim.

18 yaşın altındayım.

• Kartı uygulamadan veya papara.com'dan aldıysanız, teslim sırasında teslim formunu doldurdunuz mu? Doldurmadıysanız Papara ile iletişime geçerek bu durumu bildirin.
  • Veliniz dediğiniz gibi sözleşmeli ise NFC destekli bir cihaz ile "Hesabım (sağ üst) > sözleşmeli hesaba geç" seçeneği sizde gözüküyorsa oradaki adımları takip edin. Gözükmüyorsa güncelleme bekleyin. (sosyal medya ekibi ve topluluk destek ekibi bu adımı öneriyor)
  • Teslim formunu doldurduysanız ve bahsettiğiniz gibi veliniz sözleşmeli ve sizde hesabınızı NFC ile doğruladıysanız konu hakkında kullanıcı destek merkezi ile iletişime geçin.

• Kartı uygulamadan veya papara.com'dan aldıysanız, teslim sırasında teslim formunu doldurdunuz mu? Doldurmadıysanız Papara ile iletişime geçerek bu durumu bildirin.
  • Veliniz dediğiniz gibi sözleşmeli ise NFC destekli bir cihaz ile "Hesabım (sağ üst) > sözleşmeli hesaba geç" seçeneği sizde gözüküyorsa oradaki adımları takip edin. Gözükmüyorsa güncelleme bekleyin. (sosyal medya ekibi ve topluluk destek ekibi bu adımı öneriyor)
  • Teslim formunu doldurduysanız ve bahsettiğiniz gibi veliniz sözleşmeli ve sizde hesabınızı NFC ile doğruladıysanız konu hakkında kullanıcı destek merkezi ile iletişime geçin.
Kartı uygulamadan sipariş ettim, kartı teslim alırken teslim formunu doldurmadığım için (Söylemediler) Papara’ya mail attım.

Geri
Yukarı