Papara LoL e-pin hala gelmedi

BoraaXu

Centipat
Daha fazla  
09.08.2023 tarihinde e-pin aldım, stoklar 48 saat içinde yenilenecek ve kod gönderilecek dedi ama üstünden 4 gün geçmesine rağmen hala gelmedi ve ne kadar ulaşmaya çalışsam da bakmıyorlar mesaj yazdığımda. Önce onaylanıyor ve sonra cevap veriyorlar ama bırakın cevabı onaylamadılar bile. Sadece birisine cevap verdiler, onda da 48 saat içinde gelecek dediler. Kendimi dolandırılmış gibi hissediyorum.

Ekran Alıntısı.JPG

Kodu göster yazıyor, tıklamayı denediniz mi?

Evet arkadaş doğru söylüyor kodu göstere tıklamayı deneyin benim size önerim LoL epin için dörgame kullanın çok epin aldım Max 2 dakikada geliyor. Çoğu zaman direkt geliyor. Ve canlı destek ekibi Max 5-10 saniye arasında bağlanıyor ve çok kolay problem çözebiliyorsunuz.

Evet arkadaş doğru söylüyor kodu göstere tıklamayı deneyin benim size önerim LoL epin için dörgame kullanın çok epin aldım Max 2 dakikada geliyor. Çoğu zaman direkt geliyor. Ve canlı destek ekibi Max 5-10 saniye arasında bağlanıyor ve çok kolay problem çözebiliyorsunuz.

Bende onu diyorum zaten hiçbir yardım yok kodu göstere tıklanmıyor büyük ihtimal bir hata oldu ve kendileride çözemediler ve bana da bunu iletmiyorlar aklıma başka bir seçenek gelmiyor.

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Cuma akşamı aldım. Umarım kısa zamanda gelir.

İade talep edebilirsiniz bu arada hocam. Kabul ediyorlar.

Son düzenleme:
Bende onu diyorum zaten hiçbir yardım yok kodu göstere tıklanmıyor büyük ihtimal bir hata oldu ve kendileride çözemediler ve bana da bunu iletmiyorlar aklıma başka bir seçenek gelmiyor.

Paylaştığınız resme göre galiba Topluluk Papara üzerinden destek istediniz 🤔 Oradan yeterli destek gelmediyse Papara'nın resmi destek kanallarını kullanın.

[email protected]
0850 340 0 340

Yeni konular

Geri
Yukarı