Papara mı Encard mı?

Tabiki EnPara.

Bütün bankalarla ilişkimi kesip enpara kullanmaya başladım. Ne para gönderme-para alma’da ne de bankacılığa dair herhangi bir işlemde hatta ve hatta başka atmden para çekmede tek bir kuruş kesmişliği yok.
Başka ATM'lerden ücret kestiği görünüyor.

Dün sitesinden başvuru yaptım. Kart bugün elime ulaştı. Müşteri danışmanı geleceği zaman sizi arayarak bulunduğunuz adrese ne zaman geleceğini söylüyor. Geldiği zaman ise kart ve kampanyalar hakkında bilgiler verip hesabınızın açılması için sözleşme imzalıyorsunuz. Daha sonra ise İnternet şubesi için giriş işlemlerini birlikte yapıyorsunuz ve işlem bu kadar. Artık siz de Encard müşterisisiniz. Daha ilk etapta bu hızlarından dolayı gönlüme girmeyi başardılar.

Enpara'yı 2014 yılından beri sürekli kullanıyorum. Kredi kartını da aldım. Bütün paramı Enpara hesabımda toplayıp diğer kredi kartlarıma buradan gönderim yapıyorum. Yani her anlamda memnunum.

Enpara çok kraldır, para gönderirsin anında gönderir, para çekersin anında çeker, paran diğer hesabındaysa telefondan ana hesabına para transferi yaparsın sorun çıkmaz. Enpara para kesmez, diğer bankalar gibi açgözlü değildir, adamın dibidir. Ayrıca müşteri hizmetleri ise pek tatlı insanlar, çok güzel bir kuruluş gerçekten. Ama finansbank beterin beteridir. Nasıl böyle bir kuruluşun alt firması olabilirler anlamış değilim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı