Papara nerede satılıyor?

koniquest

Decapat
Daha fazla  
CaurfoeurSA ve Teknosa mağazaların neresinde satılıyor? Kasalarda mı? Almaya gideceğim fakat acelen var hemen alıp çıkmak istiyorum.

Kasalarda var evet Papara Kart istiyorum derseniz yardımcı olurlar, sonra uygulamadan kartı aktifleştiriyorsunuz.

CaurfoeurSA ve Teknosa mağazaların neresinde satılıyor? Kasalarda mı? Almaya gideceğim fakat acelen var hemen alıp çıkmak istiyorum.
CSA, PTT, Teknosa, D&R, da var kasiyerden istiyorsunuz.

Göredüğüm kadarıyla kasanın yanında sigaraların vesaire altında, kasadaki kişiye söylerseniz verirler.
Aynen CSA da kasanın arka karşısında yerde dolaplar var beyaz sürgülü orada.

Teknosa'da bilmiyorum da CarrefourSA'da kasanın orada oluyor. Eğer aciliyeti yoksa ve gidip almakla vakit kaybetmek istemiyorsanız 20₺ kargo ücreti ödeyerek mobil uygulamadan satın alabiliyorsunuz evinize kadar geliyor.

(En son 20₺'ydi.)

Teknosa'da bilmiyorum da CarrefourSA'da kasanın orada oluyor. Eğer aciliyeti yoksa ve gidip almakla vakit kaybetmek istemiyorsanız 20₺ kargo ücreti ödeyerek mobil uygulamadan satın alabiliyorsunuz evinize kadar geliyor.

(En son 20₺'ydi.)

İlk kart siparişi ücretsiz ama 2. ve sonraları 20 TL kargo ücreti.

Caurfoeursa ve Teknosa mağazaların neresinde satılıyor? Kasalarda mı? Almaya gideceğim fakat acelen var hemen alıp çıkmak istiyorum.

Kasada duran kasiyere rica ederseniz verir ama Lite kart veriyor.

Geri
Yukarı