Papara nereden sipariş verilir?

leeEVERETT

Decapat
Makaleler
1
Tosla Akbank'ın olduğundan güven açısından sıkıntı duymuyordum, Papara da güvenilir mi? Tosla'nın aylık aidatı yüzünden Papara alıp Toslayı kapatmak istiyorum. Papara'yı siteden mi uygulamadan mı sipariş ediyoruz? Teslimi sırasında kurye imza alıyormuş, babam veya annem alabilir mi? Başka önemli bilgiler varsa verir misiniz?

Tosla Akbank'ın olduğundan güven açısından sıkıntı duymuyordum, Papara da güvenilir mi? Tosla'nın aylık aidatı yüzünden Papara alıp Toslayı kapatmak istiyorum. Papara'yı siteden mi uygulamadan mı sipariş ediyoruz? Teslimi sırasında kurye imza alıyormuş, babam veya annem alabilir mi? Başka önemli bilgiler varsa verir misiniz?
Uygulamadan sipariş ediyorsunuz. Babanıza kimliğinizi verin o gelen kuryeye verip halletsin. Kimliğiniz olmadan vermiyorlar 1 yıldan fazladır papara kullanıyorum.

Papara da gayet güvenilir. Senin yerine velin alabilir. Aylık aidat , vergi vb. yok. Siteden sipariş ediyorsun.

İlk olarak Papara güvenilirdir dert etmeyin. Papara Card'ı uygulamadan hesap açıp hesabınızı onayladıktan sonra ve eğer 18 yaşından küçüksen veli iznini alıp sonra sipariş edebilirsin. Birinci dereceden akrabaların kartını teslim alabilir.

Papara, faaliyetlerini T.C. Merkez Bankası denetiminde ve gözetiminde sürdürmektedir. TCMB'nin web sitesindeki Elektronik Para Kuruluşları sayfasından kontrol edebilirsiniz. Kişisel verileriniz kimliğinizi doğrulamak ve sizi sahtekarlığa karşı korumak için kullanılır.

Papara uygulaması üzerinden Papara Card menüsüne girip, dilediğiniz rengi seçerek kart talep edebilirsiniz. İlk Papara Card’ınız ücretsiz olarak adresinize teslim edilir.

Papara Card size özel hazırlanan bir karttır, yalnızca size teslim edilir. Kartı teslim alırken birlikte gönderilen sözleşmeyi imzalamanız gerekir.

Paparaya giriş yapmak kadar zor bir şey yok😃. Bilen bilir kimlik okutma kısmı buluyor orda çok saçma bir şey ve o kadar deli ediyor ki hayattan soğuyorsunuz. Onun dışında papara hem güvenilir hem de mükemmel bir karttır şüpheniz olmasın kendi uygulamasından alabilirsiniz orda zaten tüm kartlar ve özellikleri yazar hangisi size uygunsa onu alabilirsiniz, bana soracak olursanız paparanın siyah kartı en iyisi

1693673390284.png

Bu renkler arasında özellik farkı var mı?
1693673412812.png

Ve bu renklerden birini alınca en sağdaki hesap türü mü oluyor bende?

Yeni konular

Geri
Yukarı