Papara nereden sipariş verilir?

Papara'ya bulaşmayın bence Nays alıp geçin.

(Boşuna disslike atmayın anlaştığı kargo firması bile umursamıyor kimseyi. 4ayda geldi kart)

Benim kartım 3 günde geldi kişiye göre değişir.

Eki Görüntüle 1928520
Bu renkler arasında özellik farkı var mı?
Eki Görüntüle 1928521
Ve bu renklerden birini alınca en sağdaki hesap türü mü oluyor bende?
Kimlik doğrulaması yapınca öyle oluyor.

Veli ise olmaz çünkü veliyi de üye yapmak gerekiyormuş çok gereksiz bence. En sağdaki ne gerektiriyor?

Attığın resimde en sağdaki sözleşmeli hesap. Sözleşmeli hesaba 18 yaş altında geçebilmen için uygulamada kendini yeni kimlik kartını kullanarak NFC ile doğrulamasın. Daha sonra veline davet göndermen, velinin seni onaylaması ve kendisi için uygulama üzerinden herhangi bir renkteki Papara Card'a başvurması yeterli.

Velin kartı teslim alırken kurye tarafından sunulan teslim formu doldurması gerekiyor, ardından aynı güne veya bir-iki güne o sözleşmeli hesaba geçiyor ve sende hesabını NFC ile doğruladıysan sözleşmeli hesaba velinle birlikte otomatik olarak geçiyorsun.

Renkleride sormuşsun, özellik bakımından aralarında hiçbir fark yok.

Attığın resimde en sağdaki sözleşmeli hesap. Sözleşmeli hesaba 18 yaş altında geçebilmen için uygulamada kendini yeni kimlik kartını kullanarak NFC ile doğrulamasın. Daha sonra veline davet göndermen, velinin seni onaylaması ve kendisi için uygulama üzerinden herhangi bir renkteki Papara Card'a başvurması yeterli.

Velin kartı teslim alırken kurye tarafından sunulan teslim formu doldurması gerekiyor, ardından aynı güne veya bir-iki güne o sözleşmeli hesaba geçiyor ve sende hesabını NFC ile doğruladıysan sözleşmeli hesaba velinle birlikte otomatik olarak geçiyorsun.

Renkleride sormuşsun, özellik bakımından aralarında hiçbir fark yok.
Veli olayını yapmasak hangisi 1. mi 2. mi?

Tosla Akbank'ın olduğundan güven açısından sıkıntı duymuyordum, Papara da güvenilir mi? Tosla'nın aylık aidatı yüzünden Papara alıp Tosla'yı kapatmak istiyorum. Papara'yı siteden mi uygulamadan mı sipariş ediyoruz? Teslimi sırasında kurye imza alıyormuş, babam veya annem alabilir mi? Başka önemli bilgiler varsa verir misiniz?

Sipariş veriyorsunuz uygulama içinden kartınızı seçip.

Veli olayını yapmasak hangisi 1. mi 2. mi?

Kendi hesabını onayladıysan eğer yaşından dolayı otomatik veli iznine tâbi tutulursun. Öyle bir durumda da SSS'de şu bilgi yer almakta "Velinden onay almadan Papara üzerinden herhangi bir finansal işlem veya Papara Card ile kart harcaması yapamazsın"

Kendi hesabını onaylamazsan ilk seçeneği kullanabilirsin. Yani sadece anlaşmalı satış noktalarından Papara Card alıp onu uygulamaya tanımlar ve 2.750₺'lik bakiye limitli olan onaysız hesap tipini kullanabilirsin.

Geri
Yukarı