Papara onaylı hesaptan onaysız hesaba nasıl geçilir?

Papara'da onaylı hesabım var ancak NFC ile kaydolmadigim için sözleşmeli hesaba geçemiyorum. Onaysız hesaba nasıl geçebilirim?

Hesap statünü düşüremezsin. Sözleşmeliye geçiş için 18 yaş üstüysen NFC zorunluluğu yok, uygulamadan veya papara.com'dan kart isteyerek sözleşmeliye geçiş yapabilirsin. Onun dışında, 18 yaş altıysan da senden önce velinin sözleşmeli hesaba geçiş yapması gerek. Ardından kendi hesabına NFC destekli bir cihazdan giriş yapıp Hesabım > Sözleşmeli Hesaba Geç seçeneğindeki adımları tamamlayıp sözleşmeliye geçiş yapabilirsin.

Velimi sözleşmeli hesaba geçirmem için velimin hesabından ona kart mı sipariş etmem gerekiyor? 2 yıl önce kayıt olurken NFC ile kayıt olmamıştım yine de olur mu?

Velimi sözleşmeli hesaba geçirmem için velimin hesabından ona kart mı sipariş etmem gerekiyor? 2 yıl önce kayıt olurken NFC ile kayıt olmamıştım yine de olur mu?

Veli izni doğrulaması bu yıl başlarında geldi, hesabınızı eski bir tarihte açtıysanız sizin bu doğrulama tâbi olmamanız gerek. Bu durumda herhangi bir değişiklik olmadıysa eğer hesabınızı sözleşmeliye geçirmek için uygulamadan veya siteden Papara Card başvurusu yapmanız, kartı aldıktan sonra aktifleştirmeniz yeterli olur. Buralardan kart aldıysan ve sözleşmeliye geçemediysen kullanıcı destek merkezine ulaşman iyi olur.

Hesap statünü düşüremezsin. Sözleşmeliye geçiş için 18 yaş üstüysen NFC zorunluluğu yok, uygulamadan veya papara.com'dan kart isteyerek sözleşmeliye geçiş yapabilirsin. Onun dışında, 18 yaş altıysan da senden önce velinin sözleşmeli hesaba geçiş yapması gerek. Ardından kendi hesabına NFC destekli bir cihazdan giriş yapıp hesabım > sözleşmeli hesaba geç seçeneğindeki adımları tamamlayıp sözleşmeliye geçiş yapabilirsin.

Hocam ben 16 yaşındayım velim Papara'da sözleşmeli hesap ancak NFC destekleyen bir telefonla kendi hesabıma girince sözleşmeli hesaba geç tuşu çıkmıyor?

Hocam ben 16 yaşındayım velim Papara'da sözleşmeli hesap ancak NFC destekleyen bir telefonla kendi hesabıma girince sözleşmeli hesaba geç tuşu çıkmıyor?

Uygulamanızı güncellemeyi deneyin, yine çıkmazsa yeni güncellemeleri bekleyebilir ya da desteğe ulaşmayı deneyebilirsiniz hocam.

Uygulamanızı güncellemeyi deneyin, yine çıkmazsa yeni güncellemeleri bekleyebilir ya da desteğe ulaşmayı deneyebilirsiniz hocam.

Aradım hocam TAA 3 sene önce eski kimlik ile yaptığım için ya hesabımı silip 10 sene bekleyip baştan hesap açmam gerekiyor ya da Papara'ya yeni kimlik ile güncelleme özelliği gelene kadar beklemem gerekiyormuş :(

Aradım hocam TAA 3 sene önce eski kimlik ile yaptığım için ya hesabımı silip 10 sene bekleyip baştan hesap açmam gerekiyor ya da Papara'ya yeni kimlik ile güncelleme özelliği gelene kadar beklemem gerekiyormuş :(

Bahsedilen özellik Hesabım > Sözleşmeli Hesaba Geç seçeneği ile 18 yaş altına geldi hocam. Yalnız bu özellik biraz geç geldi, son iletişime geçiminiz ne zaman oldu bilmiyorum ama tekrar iletişime geçip teyit etmenizde ve bu seçeneğin neden sizde gözükmediğini sormanızda fayda olabilir.

Bahsedilen özellik hesabım > sözleşmeli hesaba geç seçeneği ile 18 yaş altına geldi hocam. Yalnız bu özellik biraz geç geldi, son iletişime geçiminiz ne zaman oldu bilmiyorum ama tekrar iletişime geçip teyit etmenizde ve bu seçeneğin neden sizde gözükmediğini sormanızda fayda olabilir.

Bugün sordum hocam dedi eski kimlik ile onaylama işi yaptığınız için NFC özelliği kullanamıyorsunuz bundan dolayı da sözleşmeli hesaba geç butonu gelmiyor yapacak bir şey yok Papara'ya kimlik güncelleme gelene kadar yeni kart çıkartıp gelmesini beklemekten başka bir çareniz yok diyordu.

Bugün sordum hocam dedi eski kimlik ile onaylama işi yaptığınız için NFC özelliği kullanamıyorsunuz bundan dolayı da sözleşmeli hesaba geç butonu gelmiyor yapacak bir şey yok Papara'ya kimlik güncelleme gelene kadar yeni kart çıkartıp gelmesini beklemekten başka bir çareniz yok diyordu.
Beklemekten başka yapabileceğimiz bir şey yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı