Papara para gönderemiyorum

BurakBlake

Centipat
Daha fazla  
Papara Android uygulamasında para gönderme ekranına giremiyorum. İnsanlar bana para atabiliyor ben onlara atamıyorum. Papara'yı alalı 2 yıl oluyor, önceden böyle bir sorun yoktu. Para gönderme kısmına girdiğimde beni başa atıyor ve bu olayı her zaman tekrarlıyor. Hiçbir şekilde para gönderdiğimiz rehberdeki kayıtlı olan kişilerin gözüktüğü yer açılmıyor.(Black Card kullanıyorum ve hesabım sözleşmeli hesap.)

Limitin falan dolmuş olabilir mi? Limitte bir problem yoksa papara'nın desteği ile iletişime geçmeni öneririm yardımcı oluyorlar genelde.

Hesapla alakalı olduğunu düşünmüyorum uygulamada sorun var büyük ihtimal.

Genel olarak uygulama ile olabilecek sorunlarda buraya yazmak yerine uygulamanın desteği ile iletişime geçmeniz daha iyi olucaktır.

Papara Android uygulamasında para gönderme ekranına giremiyorum. İnsanlar bana para atabiliyor ben onlara atamıyorum. Papara'yı alalı 2 yıl oluyor, önceden böyle bir sorun yoktu. Para gönderme kısmına girdiğimde beni başa atıyor ve bu olayı her zaman tekrarlıyor. Hiçbir şekilde para gönderdiğimiz rehberdeki kayıtlı olan kişilerin gözüktüğü yer açılmıyor.(Black Card kullanıyorum ve hesabım sözleşmeli hesap.

Müşteri hizmetleri veya papara@destek durumunuzu bildirin.

Geri
Yukarı