Papara para kesiyor mu?

Iori Yagami

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Papara Black Card almayı düşünüyorum fakat aklımda birkaç soru işareti var. Mesela Papara da aylık 5 yatırışa kadar para almıyormuş. Ve 500 TL yatırışa kadar da para kesilmiyormuş. Bu 500 TL aylık yatırılan toplam paramı yoksa tek seferde para kesintisiz yatirabilecek Max para mı?

Arkadaşlar Papara Black Card almayı düşünüyorum fakat aklımda birkaç soru işareti var. Mesela Papara da aylık 5 yatırışa kadar para almıyormuş. Ve 500 TL yatırışa kadar da para kesilmiyormuş. Bu 500 TL aylık yatırılan toplam paramı yoksa tek seferde para kesintisiz yatirabilecek Max para mı?

Toplam para 500 TL.

EFT ve havale işlemlerinde kesinti yok. Aylık bankalara yapabildiğin transfer limiti ve günlük yapabildiğin işlem boyutu kısıtlaması var.

Şahsen tüm parayı Papara'ya atıp diğer bankalara oradan dağıtıyorum, işlem ücreti derdi olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aylık 5 sefer ve toplam 500 TL yatırma limitin var. İkisinden birinin aşması durumunda para yatırırken komisyon kesiyor. 20 TL için 1.20 TL istemişti komisyon olarak. Belirli bir sınırdan sonra da komisyon artıyor.

Ocak'ta 500 TL üstü para yükledim 30 kuruş kesti.

Hiçbir zaman 500 TL üstü yüklememde para kesmedi.
Akbank kartsız işlem ile yatırınca para çekmiyor?
Kendi sitesinde yazıyor zaten kartsız işlem de kesmiyor. Kartsız işlemden yatırmak mantıklı ama 5-10 dakika sürüyor yatması diye biliyorum yani anında yatsın diyorsanız kartlı işlem yapın ama onda da komisyon var işte.

Geri
Yukarı