Papara "Sana Özel Cashback" kampanyası sanal kart ile geçerli mi?

50 TL cashback var mesela gitsem Steam'den 100 TL'lik oyun alsam hem 50 TL hem de Steam cashback gelir mi?

Steam diyorsan %10 gibi bir şey olacak ben sanal ile alıyorum zaten CC yemeyelim diye, sorun olmuyor. Çünkü banka gibi değil Papara kart ve sanal kart vs. hepsi direkt Papara hesabındaki ücreti kullanıyor.

Onaylı veya sözleşmeli hesap sahibiyseniz hangi Papara Card'a sahip olursanız olun Cashback Programı kapsamında kazanç elde edebilirsiniz.

Hiçbir bilgim yok hocam. Papara'ya zaten hiç para yatırmadım herhalde müşteri çekmek amaçlı.

Olumsuz ben Steam'den örnek 100TL oyun alıyorsam 10TL alıyorum, fakat aylık 20 ile sınırlı 200tl alırsan biter: sebebi aylık 20TL cashback ile sınırlı Steam aldığın şeye göre değişiyor limit var yani sürekli alma diye. Fakat yine kârlı.

Onaylı veya sözleşmeli hesap sahibiyseniz hangi Papara Card'a sahip olursanız olun cashback programı kapsamında kazanç elde edebilirsiniz.

Steam diyorsan %10 gibi bir şey olacak ben sanal ile alıyorum zaten CC yemeyelim diye, sorun olmuyor. Çünkü banka gibi değil Papara kart ve sanal kart vs. hepsi direkt Papara hesabındaki ücreti kullanıyor.

Tamam'da işte sorun o değil. Sana özel cashback sayfasına girince Papara kart al diyor o yüzden soruyorum.

Kartını hesabıne girerek veya virüs ile vb. Bir yolunu bularak bilgileri alıp 3D Secure olmayan örnek"Netflix Spotify" tarzı alışverişler yapıyor veya Bit olayı gibi aklıyorlar kısaca paranı dızlıyolar

Tamam'da işte sorun o değil. Sana özel cashback sayfasına girince Papara kart al diyor o yüzden soruyorum.
Valla benm kartım var sanal ile alıyorum sorun yaratmıyor çok anlamadım. Sanırm cashback için karta sahip olman gerek o zaman

1677182916119.png

Bunun 50 TL olduğunu düşünün ama sorum şu sanal kart ile alınca geliyor mu? (fotoğrafı internetten aldım)

Yeni konular

Geri
Yukarı