Papara sanal kart alınır mı?

Gojou Satoru

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. İnternet harcamalarım için Papara sanal kart almayı düşünüyorum. Fakat aklımda birkaç soru işareti kaldı. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Aylık ücret alınıyor mu?
  • Hesabı onaylatmak güvenli mi?
  • Aylık kart oluşumu tarzı bir şey diyordu. Bu ne oluyor tam olarak?
  • ATM'lerden para yüklenebiliyor mu? Yükleniyor ise nasıl?

Arkadaşlar merhaba. İnternet harcamalarım için Papara sanal kart almayı düşünüyorum. Fakat aklımda birkaç soru işareti kaldı. Yardımcı olursanız sevinirim.
Aylık ücret yok.
Hesabı onaylamak güvenli. Merkez bankasına bağlı zaten.
Her ay bir defa ücretsiz sanal kart oluşturabiliyorsunuz aynı ay 2.kez oluşturmak isterseniz para alır.
ATM'lerden para yükleniyor kartsız işlem yoluyla yapabilirsiniz.

1. Hayır.

2. Evet, Papara, faaliyetlerini T.C. Merkez Bankası denetiminde ve gözetiminde sürdürmektedir. TCMB'nin web sitesindeki Elektronik Para Kuruluşları sayfasından kontrol edebilirsiniz. Kişisel verileriniz kimliğinizi doğrulamak ve sizi sahtekarlığa karşı korumak için kullanılır.

3. Her ay 1 tane ücretsiz Papara Sanal Kart oluşturabilirsiniz. Daha fazla oluşturmak isterseniz 1 TL ücret alınıyor.

4. Evet, Papara Card'ınız ile tüm banka ATM'lerinden Papara hesabına para yatırabilirsiniz.

Alınır, gayet memnunda kalırsınız.

Konudan bağımsız olarak internet harcamalarında hayalet kart kullanabilirsiniz tek seferlik kullanıyorsunuz ve kart ilk ödemeden sonra kapanıyor bence daha güvenli ben genelde onu kullanıyorum.

Geri
Yukarı