Papara sanal kart gelmeden Papara kullanılabilir mi?

Umutsx

Centipat
Daha fazla  
Papara Black kart siparişi verdim size birkaç sorum olacak. Black kartım gelmeden sanal karta para yatırınca hemen harcayabiliyor muyum?
Ayrıca Black kartım geldikten sonra sanal karttaki param anakartıma geçiyor mu?
Son olarak da Black karttaki paramla sanal karttaki param eşit mi olacak yani Black kartımdan sanal kartıma para aktarmama gerek var mı?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Papara Black kart siparişi verdim size birkaç sorum olacak. Black kartım gelmeden sanal karta para yatırınca hemen harcayabiliyor muyum?
Son olarak da Black karttaki paramla sanal karttaki param eşit mi olacak yani Black kartımdan sanal kartıma para aktarmama gerek var mı?
Paran senin hesabında olacak ister sanal kartından harca ister fiziksel kartından. Paran ana para yani.

Hesap ortak oluyormuş. Ayrıca kullanırsınız para yatıp sanal kartı ama parayı sadece IBAN ya da başka Papara hesabından atmanız gerekir diye tahmin ediyorum.

Detaylı anlatmak gerekirse: X kartında 30 TL, Z Kartında 20 TL var. Paparaya girerken 50 TL olarak gözükür. O senin ana parandır.

İkisi de hesaptan çekiyor parayı. Birbirine aktarmana gerek yok. Kartsız para yükleme ile hesabına yatırabilir sanal kart açıp ödeme yapabilirsin. Black kart olmadan herhalde birine para atamıyorsun.

• Evet, hesabına para attığın gibi sanal kartında harcama yapabilirsin.
  • Kartların arasında para transferi/aktarımı yapmana gerek yok. Hesabında bulunan parayı tüm kartlarında ek işleme gerek olmadan kullanabilirsin.
  • Bakiyeniz kart yerine hesapta olduğu için siz karta sınırlama koymadıkça tüm kartlarınız aynı/eşit bakiyeyi kullanır.

• Evet, hesabına para attığın gibi sanal kartında harcama yapabilirsin.
  • Kartların arasında para transferi/aktarımı yapmana gerek yok. Hesabında bulunan parayı tüm kartlarında ek işleme gerek olmadan kullanabilirsin.
  • Bakiyeniz kart yerine hesapta olduğu için siz karta sınırlama koymadıkça tüm kartlarınız aynı/eşit bakiyeyi kullanır.

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı