Papara sanal kart ne işe yarar?

clawess

Decapat
Daha fazla  
Papara sanal kart tam olarak ne işe yarar?
Aylık veya herhangi bir ücret ödüyor muyuz?
Papara Black kartım var sanal kart almama gerek var mı?

Sanal kartı gerçek kartınızı vermek istemediğiniz yerlerde kullanabilirsiniz.Aylık ücreti yoktur.Havale eft vs. yöntemleriyle para gönderirsiniz açıkçası öneririm çok işe yarayabiliyor bazen.

Normal bir para kartı. Para yükleyip kullanıyorsun diğer bankalar gibi işliyor.
Kesinti bilfiğim kadarıyla yok. Bir limiti vardı sanırım o da ayda 10 para transferinden sonra kesiyordu ama büyük bir para değil.
Sanal karta gerek yok.

Sanal karta gerek yok.

Ücret yok diye biliyorum ama yanlış olmasın şimdi.

Sanal kart eğer elinizde kart yoksa direk alıp kullanmanızı sağlıyor. Amacı bu. Fiziksel karta ihtiyaç olmadan kullanımı sağlıyor.

Aylik 10 sanal kart hakkin var.
Diyelim bedavawindowslisansilutfentikla.com diye bir siteden lisans alacaksin ama guvenmiyorsun, 29TL olsun lisans. Sen 30TL limitli sanal kart acip o kart bilgisiyle aliyorsun, sorun cikarsa da kart bilgilerin rahmetli olmuyor.

--- Umarim gulmenizin sebebi site ismidir ---

Son düzenleme:
Fiziki değil sanal kart işte adı üstünde. Bedava zaten. Sana sanal bir kart oluşturuyor, kartın numarası falan oluyor sadece fiziki değil. Kartın bilgilerini kullanarak hesabındaki parayıda harcayabiliyorsun.

İnternet harcamalarınızı sanal kart üzerinden yapmanızı tavsiye ederim böylece istediğiniz zaman istediğiniz yere harcama yapmayı kolaylıkla kapatabilir. Limit akışını istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.
Ben Netflix, spotiffy, YouTube gibi ödemeleri Papara üzerinden yaparak hem cash back alıyorum. Hemde kullanmayı bırakmak istediğim uygulamayı. Limitini 0'a çekiyorum. Çok kullanışlı oluyor.

Aidatı yoktur. Limitini siz tanımlarsınız. Harcama yapıldıkça genel bakiyenizden götürür.

Sanal kart, fiziki kartta olduğu gibi kart numarası, kullanma tarihi, CVC kodu gibi bilgilerinin bulunduğu ve sadece internet ortamında var olan bir kart türüdür. Sanal kart'ın limiti, kullanıcısı tarafından belirlenebilir. Sanal kart kullanımı ile fiziki kart bilgilerinizi vermek zorunda olmadan hızlı ve güvenli bir şekilde çevrimiçi alışveriş yapabilirsiniz.

Papara Sanal Kart'ın aylık ücreti bulunmamaktadır.

Papara Black Card'ınızı internet alışverişine kapatıp internet alışverişlerinizde Papara Sanal Kart'ınızı kullanabilirsiniz. Bu sayede fiziki kartınızın üstündeki bilgiler çalınsa dahi internet üzerinden alışveriş yapılamaz veya güvenmediğiniz internet sitelerinde sanal kartınızı kullanıp alışveriş sonrasında iptal edebilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı