Papara sanal kart veli onayı istiyor mu?

Yani sanal kartta direk hesaba para atıp kullanabilirim değil mi?
Ben kullanırken kartımı almadan önce sanal kartla Steam'den oyun alıyordum. İlk kartımı hesabı açtıktan 3 ay sonra aldım, sözleşmeli hesap oldum.

Güncel durumu bilmiyorum, eskiden alınıyordu.

Kartı teslim alırken veliye veya velinin imzasına ihtiyacınız yok. Kuryeniz bu şekilde kartı size teslim etmez ise şikayette bulunabilirsiniz.
Link verdiğiniz metnin alakasını anlamadım. 18 Yaşına gelmemiş bireyin imzası anaokulundaki resimler kadar geçerlidir.

Sözleşmeli hesap için yaş sınırı yok. Uygun olan her Papara kullanıcısı sözleşmeli hesaba geçiş yapabilir. Sanal kartı doğrudan uygulama üzerinden oluşturup kullanabilirsiniz.
13 yaş sınırı var.

Konudan bağımsız, ama robot gibisin.

Bende veli onayı falan istemedi, T.C ile onayladım hesabı direk sipariş ettim, evde bile yoktum abim aldı bir şey bilmeden hiç umursamadılar.

Eski kullanıcı olabilirsiniz, yanlış hatırlamıyorsam bu yılın başlarında uygulanmaya başlandı veli onayı mevzusu. Kuryenin normalde sadece size teslim etmesi gerekir kartı ama bazı kuryeler buna uymayabiliyor :/ yine de buna uyan kuryelerin teslim alacak şahıstan başka kimseye kartı teslim etmeme hakkı mevcut.

Link verdiğiniz metnin alakasını anlamadım. 18 yaşına gelmemiş bireyin imzası anaokulundaki resimler kadar geçerlidir.

13 yaş sınırı var.

Konudan bağımsız, ama robot gibisin.

13 yaş sınırı Papara kullanımı için olan yaş sınırı hocam. Siz "... hesabın onaylı hesaptan sözleşmeli hesaba geçmiyor." dediğiniz için o bağlantıyı paylaştım. Sözleşmeli hesaba geçiş için bir yaş sınırı mevcut değil. Robot benzetmesi için teşekkürler 🤖

Evet. Kart almadığın, o sözleşmeyi imzalamadığın sürece geçmiyor. Yanlış anlamışsınız.

Onu belirtmediğiniz için yanlış anlamışım olabilirim o halde kusuruma bakmayın ^-^)

Neyse bilgi tazeleyelim: Yeni dönemde kart başvurusuna gerek olmadan hesabını ilk onaylarken NFC destekli bir cihaz üzerinden yeni kimlik kartı ile doğrulama yapıldığında kart siparişine ihtiyaç olmadan hesabınız sözleşmeli olabiliyor :)

Peki Nays kartı kullanmak için sözleşmeli hesap gerekiyor mu?

Nays'da sözleşmeli hesap mevzusu varmı bilmiyorum ama onda da hesap doğrulamaya çalışırsanız 13-18 yaş arasında Papara'daki veli onayı tarzında Bağlı Hesap mevzusu var.

Birde Nays'ın şuan için fiziksel bir kartı yok. Dinamik sanal kartı mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı