Papara sanal karttan para çekilebiliyor mu?

Hesap sözleşmeli fakat Black Card daha gelmedi. QR kodtan sanırım çekiliyor ama bilmiyorum.
Açtığım hesap 18 yaş üstü onda bir sorun yok fakat Black Card daha gelmedi para çekebiliyor muyum?

Sözleşmeli hesaba sahip olduğunuz için ATM'lerden QR kod ile para çekimi yapabilirsiniz.

1702081275442.png

Şimdi Black Card sipariş verdim fakat daha gelmedi. IBAN ile Papara'ya para yolladım. O parayı sanal kart ile ATM'den çekebilir miyim?

Ayrıca Papara'daki paranız kartta değil, Papara hesabınızdadır. Yani hesabınıza para yüklemesi yaparken Black kartınızı kullandıysanız, o parayı herhangi bir ek işleme gerek duymadan hesabınıza tanımlı tüm sanal ve fiziksel kartlarınızla kullanabilirsiniz.

Sözleşmeli hesaba sahip olduğunuz için ATM'lerden QR kod ile para çekimi yapabilirsiniz.

Eki Görüntüle 2046127

Ayrıca Papara'daki paranız kartta değil, Papara hesabınızdadır. Yani hesabınıza para yüklemesi yaparken Black kartınızı kullandıysanız, o parayı herhangi bir ek işleme gerek duymadan hesabınıza tanımlı tüm sanal ve fiziksel kartlarınızla kullanabilirsiniz.
Bilgilendirdiğijiz için sağolun. Birazdan ATM'den çekmeye gideceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı