Papara sözleşmeli hesaba geçerken 100 TL yatırılmasını istiyor

Bunun Papara ile ilgisi yok. Devletin koyduğu bir kanundan dolayı böyle bir şey var. Kendi banka hesabınızdan Nays için mesela 25 TL yatırmanız gerekiyor diye hatırlıyorum doğrulamak için.

Doğrulama için bir miktar para yatırılmasını istiyor, zamanında 1₺ ücret alıyordu sadece 100 olmuş şu an.
Daha güvenli, yapın.

Kimse ne dediğimi anlamamış başkalarında NFC okutma cıkıyor bende cıkmıyor.
Doğrulama için bir miktar para yatırılmasını istiyor, zamanında 1₺ ücret alıyordu sadece 100 olmuş şu an.
Daha güvenli, yapın.
Muhtemelen hesabı sizin açtığınızı doğrulamak için isteniyodur.
Bunun Papara ile ilgisi yok. Devletin koyduğu bir kanundan dolayı böyle bir şey var. Kendi banka hesabınızdan Nays için mesela 25 TL yatırmanız gerekiyor diye hatırlıyorum doğrulamak için.

Black kartım geldi sözleşmeli hesaba geç diyorum tek dediği şey banka hesabınızdan 100 TL yatırın diyor.

18 yaş üstü olarak kartınızı Papara uygulamasından veya papara.com'dan aldıysanız, teslimat sırasında size sunulan teslim formunu doldurman gerekir. Bu formu doldurup kartı aktive ettiysen, aynı gün veya 1-2 güne hesabın sözleşmeliye geçiş yapar. Sözleşmeliye geçiş yapamazsan Papara'nın kullanıcı destek merkezi ile iletişime geç.

Bu arada NFC özelliği olan cihazdan giriyorum.

18 yaş üstü olarak NFC doğrulama ile sözleşmeliye geçmek istiyorsan, NFC'li cihaz üzerinden hesabına giriş yapıp Hesabım > Sözleşmeli Hesaba Geç seçeneğini kullan. Hesabım bölümünde sözleşmeliye geç seçeneği yoksa eğer, ayarlar bölümünden sohbet ayarlarına gir orada hesabı yükselt, mavi tik için dokun veya sözleşmeliye geç tarzı bir yazı olması gerek, o yazıya tıkladıktan sonra yine NFC doğrulamanı yapabilmen gerekir. İki yerdede NFC doğrulamanı yapabileceğin bir seçenek gözükmüyorsa yine kullanıcı destek merkezi ile iletişime geç.

Bu iki yöntem dışındaki tek yöntemde konuda belirttiğin üzre, kendi adına ait bir banka hesabı üzerinden min 100₺ olacak şekilde Havale/EFT veya Fast yöntemi ile Papara hesabına para gönder. (18 yaş üstüysen)

Geri
Yukarı