Papara sözleşmeli hesaba nasıl geçilir?

mahber

Hectopat
Daha fazla  
2 hafta önce Papara uygulamasından hesabımı onaylıya çevirip, adresime kart istedim.
Biraz önce elime ulaştı. Aktif ettim fakat IBAN kısmına basınca "Hesabını sözleşmeliye çevirmelisin." diyor nasıl yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 hafta önce Papara uygulamasından hesabımı onaylıya çevirip, adresime kart istedim.
Biraz önce elime ulaştı. Aktif ettim fakat IBAN kısmına basınca "Hesabını sözleşmeliye çevirmelisin." diyor nasıl yapacağım?
Kimlik kartının çipini taratıyorsun telefonla.

@SmileeFate hocam siz de bakarsanız sevinirim.

Hesabım zaten onaylıydı.
Nereden taratacağım hangi menüden?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@SmileeFate hocam siz de bakarsanız sevinirim.

Hesabım zaten onaylıydı.
Nereden taratacağım hangi menüden?
Onaylı ve sözleşmeli hesap farklı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Onaylı ve sözleşmeli hesap farklı.

Hesabı onaylıya çevirdiğim zaman zaten bu işlemleri yaptım. Sözleşmeli hesaba nasıl geçeceğim onu öğrenmek istedim.

18 yaş altı iseniz önce velinizin sözleşmeli hesaba geçmesi gerek. NFC özelliğine sahip bir cihazdan yeni kimlik kartini taratarak sözleşmeliye geçebilirsiniz.

18 üstüyüm.

Biraz önce elime ulaştı. Aktif ettim fakat IBAN kısmına basınca "hesabını sözleşmeliye çevirmelisin." diyor nasıl yapacağım?

Kartı Papara'nın kendi uygulamasından veya internet sayfasından aldıysanız ve teslimat sırasında teslim formunu doldurmadıysanız konuyla ilgili kullanıcı destek merkezine başvurun. Herhangi bir teslim formu doldurmadıysanız, yine konuyla ilgili destek merkezine ulaşın.

Onun dışında son zamanlarda benzer durumu yaşayan bazı kullancıların bir-iki gün içerisinde otomatik geçiş yaptıklarını söylediğine şahit oldum, fakat kesinliğinden emin değilim. Yinede dilerseniz bekleyebilir veya doğrudan destek ile iletişime geçebilirsiniz.

Kartı Papara'nın kendi uygulamasından veya internet sayfasından aldıysanız ve teslimat sırasında teslim formunu doldurmadıysanız konuyla ilgili kullanıcı destek merkezine başvurun. Herhangi bir teslim formu doldurmadıysanız, yine konuyla ilgili destek merkezine ulaşın.

Onun dışında son zamanlarda benzer durumu yaşayan bazı kullancıların bir-iki gün içerisinde otomatik geçiş yaptıklarını söylediğine şahit oldum, fakat kesinliğinden emin değilim. Yine de dilerseniz bekleyebilir veya doğrudan destek ile iletişime geçebilirsiniz.

Kurye bana hiçbir şey imzalatmadı.

Kurye bana hiçbir şey imzalatmadı.

Konuyla ilgili desteğe ulaşırsanız teslim formu için adresinize kuryeyi yeniden yönlendirebilirler.

Veya, yeni düzenlemeden yararlanmayı deneyebilirsiniz; (düzenleme şu an mı başladı veya 1 Ocak sonrasımı ona emin olamadım)

1703754392948.png

Yeni konular

Geri
Yukarı