Papara Spotify cashback olmadı

Preadyonth

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar kontrol ettim Spotify ile anlaşmaları hala var, her ay 15 TL kazanma hakkımız var. Normalde Spotify abonelik ödememi "Spotify aboneliği" olarak nitelendiriyordu bugün ödeme vakti geldi ve karttan para gitti ama cashback olmadı ve bu ayki ödemeyi "dijital ürünler" diye niteledi. Müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim, ne yapmam lazım?

Müşteri hizmetlerini arayın diğer arkadaşların da dediği gibi.
Müşteri hizmetlerine bağlanmanda fayda var, Papara bazen saçma nitelemeler yapabiliyor. Geçen bir restaurantta söylediğim menüyü "akaryakıt" olarak belirtmişti.
Bunun sebebi, bazı firmalar hem akaryakıt hem yemek sektöründe hizmet veriyor, bu yüzden olabilir. Benim akaryakıt fişlerimde mesela " ... Mobilyacılık ve Akaryakıt Hixmetleri LTD.ŞTİ." tarzında bir yazı yazıyor şirket unvanı olarak.

Müşteri hizmetlerine bağlanmanda fayda var, Papara bazen saçma nitelemeler yapabiliyor. Geçen bir restaurantta söylediğim menüyü "akaryakıt" olarak belirtmişti.
Hocam o sorunu burger kingde de yaşamıştım 4 ay önce. Müşteri hizmetlerini aradığımda pos makinesinde burger king ismi geçmediği için cashback olmadığını söylediler.

Arkadaşlar kontrol ettim Spotify ile anlaşmaları hala var, her ay 15 TL kazanma hakkımız var. Normalde Spotify abonelik ödememi "Spotify aboneliği" olarak nitelendiriyordu bugün ödeme vakti geldi ve karttan para gitti ama cashback olmadı ve bu ayki ödemeyi "dijital ürünler" diye niteledi. Müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim, ne yapmam lazım?
ne yazdın ız e postada bende de durum aynı şu an

Yeni konular

Geri
Yukarı