Papara veli izinli Black kart sahibi olmama rağmen sözleşmeli hesap olarak gözüküyorum

Tam idrak edemedim hocam yani şimdi ben müşteri hizmetleriyle mi konuşmam lazım?
Yani demek istediğim müşteri hizmetleri ile görüşseniz bile benim söyleriklerimi söyleyecektir. Ben de aynısını yaşıyorum çünkü. Defalarca aradım 18 yaşınızı beklemeniz gerekli diyip durdular.

Arkadaşlar merhaba yaşım 13 ve veli izinli bir şekilde Papara Black kartım oldu fakat şu an hesap para yatırma sınırım ayda 10 bin TL olsa da sözleşmeli hesap olarak geçmiyor ve de ne para çekebiliyorum ne de para gönderebiliyorum birisine. Müşteri hizmetlerini aradım 2-3 gün önce onlar beni Papara kart ile alakalı birine bağlayacaklardı (tam ne dediklerini hatırlamıyorum) sonra bir anda telefon konuşması sonlandı oysaki ben konuşmayı sonlandırmamıştım da. Sonra bir daha aramadım acaba müşteri hizmetlerini arasam bana yardımcı olurlar mı? Not: Black kartın sadece cashback ve ayda 10k para yatırma limiti özelliklerini kullanıyorum. Para çekme ve para gönderme özelliklerini yapamıyorum.

Önceden 18 yaş altı için veli onayı yoktu. Yeni sözleşmeyi değiştirince böyle bir sorun var. Ben velimin haberi olmadan sözleşmeli hesap yapmıştım önceden.

Kardeşime açtığımızda 13 yaş üstü için veli onayı gerekmeden sözleşmeli hesap veriliyordur 1 yıl önce.
Bence en mantıklısı annenlerin sözleşmeli hesaplarını kullanmak olabilir veya müşteri hizmetleriyle sorunu çözebilirsin.

Arkadaşlar merhaba yaşım 13 ve veli izinli bir şekilde Papara Black kartım oldu fakat şu an hesap para yatırma sınırım ayda 10 bin TL olsa da sözleşmeli hesap olarak geçmiyor ve de ne para çekebiliyorum ne de para gönderebiliyorum birisine. Müşteri hizmetlerini aradım 2-3 gün önce onlar beni Papara kart ile alakalı birine bağlayacaklardı (tam ne dediklerini hatırlamıyorum) sonra bir anda telefon konuşması sonlandı oysaki ben konuşmayı sonlandırmamıştım da. Sonra bir daha aramadım acaba müşteri hizmetlerini arasam bana yardımcı olurlar mı? Not: Black kartın sadece cashback ve ayda 10k para yatırma limiti özelliklerini kullanıyorum. Para çekme ve para gönderme özelliklerini yapamıyorum.

18 yaş altı sözleşmeli hesaba geçiş için;
  • Veli onayı almanız.
  • Hesabınızı NFC ile doğrulamış olmanız.
  • Ve, velinizin sözleşmeli bir Papara kullanıcısı olması gerekmektedir.
Bunları sağladıysanız ve sözleşmeliye geçemiyorsanız Papara'nın kullanıcı destek merkezi ile iletişime geçin.

Hocalarım peki sözleşmeli hesapta litecard ile para çekilebiliyor mu? Ve cashbacklerden falan yararlanılabilir mi Lite Card ile?

Son düzenleme:
Hocalarım peki sözleşmeli hesapta litecard ile para çekilebiliyor mu? Ve cashbacklerden falan yararlanılabilir mi Lite Card ile?

Evet ve evet.

Para çekim özelliği hesabınızın durumuna bağlı bir şey. Hesap durumunuz sözleşmeliyle hesabınıza bağlı olan tüm fiziksel Papara kartlarıyla ATM'den para çekimi yapabilirsiniz ve yine tüm fiziksel Papara kartlarıyla cashbacklerden yararlanabilirsiniz.

Evet ve evet.

Para çekim özelliği hesabınızın durumuna bağlı bir şey. Hesap durumunuz sözleşmeliyle hesabınıza bağlı olan tüm fiziksel Papara kartlarıyla ATM'den para çekimi yapabilirsiniz ve yine tüm fiziksel Papara kartlarıyla cashbacklerden yararlanabilirsiniz.

Anladım hocam teşekkürler bu arada bazı ATM'lerde para yatırıken belli ücret kesiyor ya çekerken de kesiyor mu?

Anladım hocam teşekkürler bu arada bazı ATM'lerde para yatırıken belli ücret kesiyor ya çekerken de kesiyor mu?

Akbank ATM'lerinden Papara'ya para çekme dahil tüm işlemleriniz ücretsiz olup, Akbank dışındaki ATM'lerde ise %1+1₺ işlem ücreti uygulanır.

Papara Card ile ATM'den para çekme.
Diğer banka ve yurt dışı işlem ücretleri için detaylara göz atabilirsin.
Ücretsiz
Akbank ATM’lerinden
Diğer bankalar.
Diğer bankalardan yapılan işlem ücretleri
%1+1 TL
Yurt dışı ATM'den para çekme.
500 TL'ye kadar olan işlemlerde 5,00 TL olarak uygulanır.
%1
Akbank ATM’lerinden bakiye sorgulama.
ATM’den bakiye sorgulamak yerine bakiyeni uygulamadan kontrol edebilirsin.
Ücretsiz
Diğer bankaların ATM’lerinden bakiye sorgulama.
0,25 TL

Güncel bilgi için: https://www.papara.com/fees-and-limits

Akbank ATM'lerinden Papara'ya para çekme dahil tüm işlemleriniz ücretsiz olup, Akbank dışındaki ATM'lerde ise %1+1₺ işlem ücreti uygulanır.

Papara Card ile ATM'den para çekme.
Diğer banka ve yurt dışı işlem ücretleri için detaylara göz atabilirsin.
Ücretsiz
Akbank ATM’lerinden
Diğer bankalar.
Diğer bankalardan yapılan işlem ücretleri
%1+1 TL
Yurt dışı ATM'den para çekme.
500 TL'ye kadar olan işlemlerde 5,00 TL olarak uygulanır.
%1
Akbank ATM’lerinden bakiye sorgulama.
Ücretsiz
Diğer bankaların ATM’lerinden bakiye sorgulama.
0,25 TL

Güncel bilgi için: https://www.papara.com/fees-and-limits

Teşekkürler hocam.

Geri
Yukarı